موتورولا لیست گوشی‌های خود که به اندروید 7 آپدیت خواهند شد را منتشر کرد

به تازگی موتورولا تایید کرد که گوشی‌های پرچم‌دار سال جاری این شرکت یعنی سری Moto Z و  Moto G4 به اندروید 7 به روز رسانی خواهند شد. به هنگام انتشار این خبر، سوال‌های زیادی پیرامون آن شکل گرفت که آیا دیگر گوشی‌های موتورلا هم این به‌روزرسانی را دریافت خواهند کرد یا خیر و به نظر می‌رسد […]

به تازگی موتورولا تایید کرد که گوشی‌های پرچم‌دار سال جاری این شرکت یعنی سری Moto Z و  Moto G4 به اندروید 7 به روز رسانی خواهند شد. به هنگام انتشار این خبر، سوال‌های زیادی پیرامون آن شکل گرفت که آیا دیگر گوشی‌های موتورلا هم این به‌روزرسانی را دریافت خواهند کرد یا خیر و به نظر می‌رسد امروز می‌توان به این سوال جواب داد.

براساس گفته‌های شرکت موتورولا و لیستی که در وب‌سایت رسمی این شرکت ثبت شده، گوشی‌های Moto X Pure Edition، Moto X Style, Moto X Play, Moto X Force, Droid Turbo 2  Droid Maxx 2و Nexus 6 به‌روزرسانی اندروید نوقا را دریافت خواهند کرد. بنابراین در صورتی که گوشی‌های مورد اشاره را خریداری کرده‌اید می‌تواند طی سال آینده منتظر انتشار آپدیت اندروید 7 برای آن‌ها باشید.

محصولاتی جدید در راه است؛ تعطیلی موقت سایت موتورلا

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

موتورولا فعلا زمان‌بندی دقیقی را برای این گوشی‌ها ارائه نکرده اما می‌توان انتظار داشت تا اواسط سال 2017 آپدیت اندروید نوقا برای گوشی‌های ذکر شده منتشر شود.