اخبار شرکت‌هاویژه

شرکت نایکی در فضای متاورس کفش و پوشاک مجازی تولید می کند

ثبت نماد بازرگانی توسط شرکت نایکی نشان می دهد این شرکت تلاش دارد تا در آینده ای نزدیک در دنیای مجازی متاورس کفش و پوشاک مجازی تولید کند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، یک وکیل تجاری که تاکنون چندین علامت تجاری برای شرکت‌های مختلف ثبت کرده می گوید شرکت نایک در تاریخ ۲۷ اکتبر درخواستی را برای ثبت علامت تجاری نایک و JUST DO IT برای لوگوی خود ثبت کرده است. گر بن وکیل علامت های تجاری در گزارشی هدف از ثبت علامت تجاری نایک را مرتبط با این ایده متاورس دانسته است. به گفته وی هدف از ثبت این علامت حفاظت از این شرکت و نام تجاری آن بوده است. زیرا با ثبت نام تجاری در دنیای مجازی می توان از آن در برابر کالاهای مجازی نیز حفاظت کنید.

ازطرفی نایک آگهی استخدامی را برای طراحی مجازی منتشر کرده که نشان می دهد این شرکت به دنبال کارمندانی است که با مشاغل مرتبط با متاورس آشنایی دارند. این شرکت پیش از این نیز در دنیای مجازی از پوشاک خود استفاده کرده بود. همکاری دو شرکتنایک و اپیک گیمز در سال ۲۰۱۹ بود که در بازیهای محبوب فورتنایت از پوشاک مجازی استفاده شده باشد. همکاری نایک با شرکت روبلوکس Roblox نیز پس از تغییر نام فیسبوک به متا انجام گرفته است.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

۲ دیدگاه

  1. جالبه
    حتی برای تولیداتش دنبال طراح متریال مجازی هم هست

  2. لوگوی swoosh هم ثبت کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا