پتنت منتشر شده از نینتندو NX، کنسولی دستی را نشان می‌دهد

سال گذشته و زمانی که شرکت نینتندو اعلام کرد که قصد دارد کنسول جدید خود را با نام NX وارد بازار کند، شایعات بسیار زیادی در مورد این کنسول و دو تکه بودن آن منتشر شده بود بدین صورت که بخش اصلی همانند دیگر کنسول‌ها، جدا از کنترلر آن است. عرضه شدن چنین چیزی از […]

سال گذشته و زمانی که شرکت نینتندو اعلام کرد که قصد دارد کنسول جدید خود را با نام NX وارد بازار کند، شایعات بسیار زیادی در مورد این کنسول و دو تکه بودن آن منتشر شده بود بدین صورت که بخش اصلی همانند دیگر کنسول‌ها، جدا از کنترلر آن است.

عرضه شدن چنین چیزی از سوی نینتندو می‌توانست افق‌های جدیدی را پیش روی این شرکت قرار دهد، اما به نظر می‌رسد که این موضوع صحت نداشته و پتنتی که از این کنسول منتشر شده، کنسولی دستی و چیزی شبیه به Wii U را نشان می‌دهد.

جدای از اینکه قرار است کنسول جدید نینتندو به صورت یک محصول دستی و شاید در ابعاد یک تبلت عرضه شود، اسپیکرهای استریو در این کنسول در کنار یک بخش که همچون یک ویبره که همزمان با اسپیکرها عمل کرده و می‌تواند در بازی‌ها نقش مهمی داشته باشد، دیده می‌شود. البته اینها ویژگی‌های جدیدی نیستند و در سال‌های گذشته و کنسول‌های قبلی که نینتندو عرضه کرده بود نیز چنین مواردی دیده میشد و شاید تنها برخی از ویژگی‌های این کنسول نسبت به گذشته بهبود پیدا کرده باشد.

نینتندو تمام تلاش خود را داشته تا کنسول جدید خود را با نوآوری همراه کند. به دنبال همین موضوع در بخش کناری دستگاه و کنار کنترلر اصلی، یک بخش دایره‌ای شکل به منظور استفاده کردن از انگشت شست نیز وجود دارد که احتمالا کارایی زیادی خواهد داشت. به هر شکل، نینتندو محصول نهایی خود را ممکن است همراه با تغییراتی خارج از این پتنت نماید و شاید چیزی که حالا می‌بینیم، محصول نهایی نینتندو نباشد.

نینتندو قصد دارد به صورت رسمی اطلاعات بیشتری در مورد کنسول NX خود در پایان سال جاری منتشر کند. باید منتظر باشیم و ببینیم که شرکت بحران‌زده نینتندو چه تصمیمی برای آینده‌ی خود دارد.

تبلیغات :

buy Neuralink