گلکسی نوت 7 سامسونگ احتمالا با اندروید N عرضه نمی‌شود

اخیرا اخبار زیادی در رابطه با گلکسی نوت 7 سامسونگ (طبق انتظارات و شایعات گفته می‎شود نسل بعدی سری گوشی‎های نوت سامسونگ، نوت 6، در عوض نوت 7 نامیده خواهد شد) شنیده می‎شود و انتظاری جز این هم نمی‎رود چون کمتر از دو ماه دیگر باید شاهد عرضه‎ی این گوشی باشیم. امروز شاهد بروز اطلاعاتی […]

اخیرا اخبار زیادی در رابطه با گلکسی نوت 7 سامسونگ (طبق انتظارات و شایعات گفته می‎شود نسل بعدی سری گوشی‎های نوت سامسونگ، نوت 6، در عوض نوت 7 نامیده خواهد شد) شنیده می‎شود و انتظاری جز این هم نمی‎رود چون کمتر از دو ماه دیگر باید شاهد عرضه‎ی این گوشی باشیم.

امروز شاهد بروز اطلاعاتی در رابطه با تایید اسم این گوشی به صورت نوت 7 بودیم و یک تصویر از نمونه‎ی ابتدایی این گوشی در محیط وب منتشر شده است. تمامی این اخبار جدید اشاره به این حقیقت دارند که سامسونگ در حال حاضر در حل محک زدن واحد‎های نوت 7 با اندروید 6.0.1 مارشملو و نه اندروید N، است.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

تصاویری که در زیر مشاهده می‎کنید اشاره به شماره مدل Samsung SM-N930A دارد که باید نسخه‎ی قراردادی نوت بعدی شرکت سامسونگ با اپراتور مخابراتی AT&T باشد (از این نظر که نوت 5 دارای شماره مدل SM-N920A است). مشخص است که این دستگاه دارای آخرین نسخه از سیستم‎عامل اندروید یعنی مارشملو و نه نسخه‎ی پیش‎نمایش N است که گوگل وعده‎ی معرفی نسخه‎ی نهایی آن را برای تابستان امسال داده است. زمانی که این غول دنیای جستجو یک سال زودتر در سال 2015 اولین نسخه‎ی پیش‎نمایش توسعه‎دهندگان اندروید N خود را معرفی کرد، بسیاری از افراد امیدوار بودند که پرچم‎دار سامسونگ در ماه پائیز سال آینده (نوت 7) از همان ابتدا دارای این نسخه از اندروید خواهد بود. ولی حالا، این امر به قطعیت نخواهد پیوست.

گلکسی نوت 7 سامسونگ رسما معرفی شد

به هرحال، با ارائه‎ی نوت 7 از سوی سامسونگ باید انتظار یک هیولای پیشرفته را در بحث مشخصات فنی داشته باشیم که احتمالا دارای چیپست اسنپ‎دراگون 823 هنوز مشاهده نشده، 6 گیگابایت رم و یک صفحه‎ی نمایش دو لبه خواهد بود.