سامسونگ همزمان با معرفی گلکسی S8، از هدفون‌های بدون سیم خود پرده برمی‌دارد

سامسونگ که رسما اعلام کرد از گلکسی اس 8، پرچم‌دار جدید خود در کنگره‌ی جهانی موبایل رونمایی نخواهد کرد قصد دارد همزمان با معرفی این گوشی، هدفون‌های نویزکنسلینگ بی‌سیم خود پرده بردارد. هدفون‌های جدید سامسونگ به‌روزرسانی قابل توجهی برای هدفون‌های پیشین این شرکت خواهند بود. غول کره‌ای دنیای تکنولوژی به کاربران خود قول داده تا […]

سامسونگ که رسما اعلام کرد از گلکسی اس 8، پرچم‌دار جدید خود در کنگره‌ی جهانی موبایل رونمایی نخواهد کرد قصد دارد همزمان با معرفی این گوشی، هدفون‌های نویزکنسلینگ بی‌سیم خود پرده بردارد. هدفون‌های جدید سامسونگ به‌روزرسانی قابل توجهی برای هدفون‌های پیشین این شرکت خواهند بود.

غول کره‌ای دنیای تکنولوژی به کاربران خود قول داده تا این هدفون‌ها بتوانند میزان صدای پیرامون را تا حداکثر 20db حذف کنند. محصول جدید سامسونگ به قابلیتی جدید نیز تحت عنوان Talk-In Mode دست خواهد یافت؛ کاربر می‌تواند با استفاده از این قابلیت و هنگامی که کسی نام وی را صدا زد، صدای پیرامون خود را افزایش دهد تا متوجه صحبت‌های فرد مورد نظر شود.

آپدیت رفع هاله قرمز نمایشگر گلکسی S8 ارائه شد

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

براساس شایعات مختلف، سامسونگ از هدفون‌های بی‌سیم خود در کنار گلکسی اس 8 رونمایی می‌کند. گمان می‌رود محصول جدید سامسونگ با قیمت 140 دلار و در رنگ‌های قرمز، سبز، مشکی و نقره‌ای در اختیار کاربران قرار بگیرد.