اخبار شرکت‌هاساعت‌های هوشمند

سامسونگ از مدل‎های جدید ساعت‎هوشمند Gear S3 رونمایی می‎کند

ساعت‎های هوشمند Gear S3 سامسونگ از نظر طراحی بسیار زیبا هستند، ولی اگر امیدوار به مشاهده‎ی مدل‎های بیشتری از آن‎ها بودید، شاید بهتر است بدانید که در طول رویداد Baselworld 2017، این شرکت کره‎ای از چند مدل جدید و هم‎چنین چند طرح مفهومی جدید گجت‎‎های پوشیدنی رونمایی کرده است که مطمئن نیستیم به مرحله‎ی تولید خواهند رسید یا خیر.

طراحی این ساعت‎ها را شرکت سوئیسی Yvan Arpa برعهده داشته که به طراحی ساعت‎های لوکس می‎پردازد. براساس گفته‎ی Younghee Lee، مدیرعامل بخش بازاریابی جهانی کسب و کار ارتباطات موبایل شرکت سامسونگ “ما از این قضیه آگاه هستیم که یک ساعت بیشتر از دستگاهی برای نشان دادن زمان است، ساعت وقار فرد و علایق او را نشان می‎دهد. Gear S3 راحتی، وقار و نوآوری را در سطح دیگری ارائه می‎دهد، در همین حین که تعهد به باکیفیت بودن را در خود حفظ کرده است. Gear S3 محصولی فراتر از یک ساعت‎هوشند است، این ساعت به زیبایی طراحی شده و در گروه ساعت‎های هوشمند مفهوم جدیدی شکل می‎دهد، یعنی محصولی که هم برای مشتاقان ساعت و هم دوستداران دنیای فناوری ساخته شده است.”

در بعضی از مدل‎های جدید این ساعت‎هوشمند از مواد خام جدیدی استفاده شده است و هم‎چنین بندهای ساعت جدیدی به چشم می‎خورد که می‎توانند ظاهر بی‎همتایی به این ساعت‎هوشمند ببخشند. سامسونگ حتی از یک نسخه‎ی ساعت هیبریدی جیبی Gear S3 رونمایی کرده است که در حقیقت یک ساعت سنتی است، با این استثناء که در ظاهر طراحی آن به نحوی بوده است که بیشتر شبیه به Gear S3 باشد.

دیدگاه کاربر


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا