اخبار شرکت‌هاساعت‌های هوشمند

سامسونگ از ساعت هوشمند Gear S3 در شهریورماه رونمایی خواهد کرد

سامسونگ آماده است تا سومین موشک سری “اس” را به سمت بازار ساعت‎های هوشمند روانه کند. روزنامه‎ی انگلیسی‌زبان Korea Herald گزارش داده است که زمان معرفی رسمی ساعت هوشمند Gear S3 سامسونگ برای کنفرانس IFA 2016 در شهر برلین آلمان (12 تا 17 شهریور) برنامه‎ریزی شده است. این اخبار به لطف یکی از مقامات رسمی شرکت de Grisogono ارائه داده شده است که به این رسانه‎ی کره‎ای گفته است که این شرکت ساعت‎ساز و جواهر‎ساز سوئیسی با سامسونگ در رابطه با “نسل بعدی ساعت هوشمند” این شرکت همکاری داشته است.

این دومین همکاری این دو شرکت خواهد بود، اولین آن در رابطه با کار بر روی یک نسخه‎ی محدود لوکس از ساعت Gear S2 سامسونگ بود که سال گذشته در ماه اسفند 94 عرضه شد. با توجه به اینکه قرار است نسخه‎ی لوکوس Gear S3 در نمایشگاه بین‎المللی Baselworld 2017 در اسفند امسال رونمایی و عرضه شود (که از آن به عنوان نمایشگاه جهانی ساعت و جواهرات یاد می‎کنند)، به نظر می‎رسد که این دو شرکت همان چرخه‎ی عرضه به بازار را ادامه خواهند داد، یعنی نسخه‎ی معمولی Gear S3 در پاییز و نسخه‎ی لوکس تقریباً از الان یک سال بعد به بازار می‎آیند.

تبلیغات خدمات نگارش و ساخت رزومه انگلیسی حرفه ای شرکت رزومه پرو resumepro.ir

این مقام رسمی از فرصت برای خودستایی استفاده کرد و گفت که این شرکت ساعت‎ساز سوئیسی نزدیک به یک‌صد واحد ساعت Gear S2 را در هرماه از زمان ورود آن به بازار، عرضه کرده است. این گجت لوکس که با بیش از 100 الماس مشکی و سفید مزین شده است، دارای حلقه‎ای به رنگ رز گلد است و بند آن مشکی (به رنگ پوست کوسه) و قیمت این ساعت تنها 15 هزار دلار است.

گرچه گفته می‎شود اپل 52 درصد از سهم جهانی بازار ساعت‎های هوشمند را در اختیار دارد، ولی ساعت‎های Gear سامسونگ در بین بازارهای هنوز توسعه نیافته و جوان خرید نسبتاً محبوبی به شمار می‎روند. در ماه آبان سال 1394، این شرکت در هر روز در کره‎ی جنوبی در حال فروختن 2 هزار نسخه از این ساعت بود که صد درصد به مراتب بیشتر از نسخه‎ی اولیه‎ی Gear S است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن