موبایل

برخی کاربران از زرد بودن صفحه نمایشگر در آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو خبر دادند

برخی از کاربران آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو اعلام کردند در برخی موارد نمایشگر آنها به طور خفیف زرد شده است. نمایشگر این دو مدل از گوشی در هنگام استفاده کاربران یک رنگ کرم گرم تری را نسبت به آیفون ۱۱ پرو از خود نشان می دهد. ‌

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، یکی از کاربران شاکی با نمایش عکسی از نمایشگر آیفون ۱۲ پرو اعلام کرده حتی با وجود غیر فعال بودن قابلیت True Tone همچنان نمایشگر گوشی وی لایه زرد رنگ را به نمایش می گذارد. این مشکل که در سایت ردیت گزارش شده است همراه با تصاویری از آیفون ۱۲ پرو همراه با آیفون ۱۱ پرو است. تفاوت رنگ ها در آن به طور کامل مشخص است. برخی از کاربران نیز این مشکل را مربوط به کنترل کیفیت شرکت اپل مرتبط می دانند. در هر صورت در این گزارش از کاربران شاکی خواسته شده تا به تعمیرگاه های مجاز اپل مراجعه کنند تا در صورت نیاز نمایشگر های آنها تعویض شود.

 البته به نظر می رسد موضوع چندان جدی نباشد و حتی برخی از کاربران متوجه آن نیز نشده اند. هر چند که کاربران با پرداخت قیمت بالاتر به دنبال کیفیت بهتر از اپل خواهند بود و به دنبال راهی هستند تا این مشکل را برطرف کنند. شرکت اپل نیز برای تعویض قطعات آیفون ۱۲ شرایط استخر سختگیرانه ای را وضع کرده به طوری که حتی تعویض لاجیک برد یک آیفون ۱۲ به سختی امکان پذیر است.


نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا