سونی لیست دستگاه‌هایی که اندروید 7.0 نوقا را دریافت می‌کنند، اعلام کرد

دیروز شرکت گوگل به طور رسمی شروع به عرضه نسخه 7.0 سیستم عامل اندروید موسوم به نوقا به منظور اجرا بر روی دستگاه‌های سری نکسوس، تبلت Pixel C و همچنین گوشی‌های هوشمند Android One کرد. در کنار آن امروز شرکت سونی نیز به طور رسمی لیست دستگاه‌های خود که قرار است این بروزرسانی جدید را دریافت نمایند […]

دیروز شرکت گوگل به طور رسمی شروع به عرضه نسخه 7.0 سیستم عامل اندروید موسوم به نوقا به منظور اجرا بر روی دستگاه‌های سری نکسوس، تبلت Pixel C و همچنین گوشی‌های هوشمند Android One کرد. در کنار آن امروز شرکت سونی نیز به طور رسمی لیست دستگاه‌های خود که قرار است این بروزرسانی جدید را دریافت نمایند را اعلام کرد.

این در حالی است که شرکت اچ‌تی‌سی نیز دیروز رسما اعلام کرد که سه گوشی هوشمند این شرکت تایوانی به اندروید نوقا بروز خواهند شد. در کنار آن سامسونگ نیز خبر از ارتقا نسخه اندروید به نوقا در گوشی‌ هوشمند نوت 7 تا سه ماه دیگر داد.

شایعه: اندروید 7.0 نوقا، یکم شهریور معرفی می‌شود

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

سونی لیست دستگاه‌هایی که اندروید 7.0 نوقا را دریافت می‌کنند، اعلام کرد (1)

در هر صورت لیست گوشی‌های هوشمند شرکت سونی که قرار است در آینده نزدیک به اندروید نوقا ارتقا یابند شامل موارد زیر است:

+Xperia Z3

Xperia Z4 Tablet

Xperia Z5

Xperia Z5 Compact

Xperia Z5 Premium

Xperia X

Xperia XA

Xperia XA Ultra

Xperia X Performance

اگر دستگاه دیگری از این شرکت ژاپنی در اختیار دارید لازم به ذکر است که شرکت سونی هنوز هیچ بیانیه‌ای در مورد اضافه کردن نام گوشی هوشمند یا تبلت دیگری به این لیست را منتشر نکرده است.