توقف سرویس‌دهی واتساپ به میلیون ها کاربر در سال ۲۰۲۱

واتساپ اعلام کرده در سال آینده میلادی خدمات رسانی به حدود میلیون‌ها کاربر را متوقف خواهد کرد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، در حال حاضر واتساپ یکی از محبوب ترین برنامه های پیام رسان است که میلیون ها کاربر در سراسر جهان دارد. این پیام رسان اخیراً اعلام کرده در سال جدید […]

واتساپ اعلام کرده در سال آینده میلادی خدمات رسانی به حدود میلیون‌ها کاربر را متوقف خواهد کرد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، در حال حاضر واتساپ یکی از محبوب ترین برنامه های پیام رسان است که میلیون ها کاربر در سراسر جهان دارد. این پیام رسان اخیراً اعلام کرده در سال جدید میلادی خدمات رسانی به میلیون ها کاربر را متوقف خواهد کرد.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

این کاربران کسانی هستند که از این پیام رسان در گوشیهای قدیمی با سیستم عامل های پائین استفاده می کنند. این کاربران برای ادامه استفاده از سرویس های مربوط به واتساپ باید گوشی های جدیدی تهیه کنند یا سیستم عامل خود را ارتقا دهند. واتساپ تنها چند روز به این کاربران فرصت داده تا گوشی های خود را تعویض کرده یا آنها را به‌روزرسانی کنند. در سال میلادی جدید تنها کاربرانی که از نسخه های اندروید بالاتر از 4.3 و یا نسخه های بالاتر از iOS 9 استفاده میکنند قادرند از واتساپ و سرویس های آن استفاده کنند.

قابلیت جدید واتساپ برای ثبت واکنش نسبت به پیام های ارسالی

لینک مقاله : techna news