3 برنامه‌ای که کار با گوشی‌های بزرگ را راحت‌تر می‌کند

این روز‌ها با بزرگ‌تر شدن صفحه‌نمایش پرچمداران و گوشی‌های هوشمند دیگر کار کردن با آن‌ها با یک دست مقدور نیست. شرکت‌های سازنده هم تا حدودی از این مسئله آگاهی دارند و ویژگی‌های جدیدی را به گوشی خود اضافه می‌کنند اما این ویژگی‌ها هم نمی‌تواند کار را برای شما آسان‌تر کند. برای مثال سامسونگ که فبلت‌های […]

این روز‌ها با بزرگ‌تر شدن صفحه‌نمایش پرچمداران و گوشی‌های هوشمند دیگر کار کردن با آن‌ها با یک دست مقدور نیست. شرکت‌های سازنده هم تا حدودی از این مسئله آگاهی دارند و ویژگی‌های جدیدی را به گوشی خود اضافه می‌کنند اما این ویژگی‌ها هم نمی‌تواند کار را برای شما آسان‌تر کند. برای مثال سامسونگ که فبلت‌های زیادی را عرضه کرده، حالت دید Pop-up را برای گوشی خود در نظر گرفته که باز هم این مد نتوانسته کمک زیادی را بکند.

طبیعتا برای شما هم این مشکل پیش آمده که به خرید رفته باشید و در یکی از دستانتان وسایل خرید باشد و دیگری مشغول جواب دادن به اس ام اس دوستان! یا این که یکی از دستان شما کثیف باشد و دیگری تمیز ولی کار کردن با گوشی‌های بزرگ با یک دست آسان نیست! اگر کمپانی سازنده‌ی گوشی شما به اندازه‌ی کافی امکاناتی را برای یک دست قرار نگذاشته باشد چی؟ این جا برنامه‌های شخص ثالث به کمک شما می‌آید تا بتوانید به راحتی با یک دست خود با گوشی کار کنید و نگران وسایل خریداری شده یا دست مشغول شده‌ی خود نباشید. ما برای شما سه برنامه را آماده کردیم که با آن‌ها می‌توانید به راحتی یک گوشی بزرگ‌ برای یک دست را به یک گوشی کوچک تبدیل کرده و کار با آن را بسیار آسان می‌کنند:

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

(برای دانلود برنامه‌ها کافیست بر روی عنوان آن‌ها کلیک کنید)

1. Lazy Swipe

 

اگر شما از برنامه‌ی Lazy Swipe هنوز استفاده نکردید باید این برنامه را جز اولیت خود قرار داده و آن را هر چه سریع‌تر نصب کنید. این برنامه بهترین رابط کاربری را به شما ارئه می‌دهد. کافیست با دست راست خود صفحه‌ی گوشی را به سمت چپ کشیده و در قسمت راست گوشی گزینه‌های مختلفی برای شما به نمایش در می‌آید که به راحتی می‌توانید آن‌ها را امتحان کنید. شما حتی می‌توانید محل سوایپ کردن دست را مشخص کنید و این که اگر شما از افراد چپ دست هستید این برنامه برای شما گزینه‌های ویژه‌ای نیز دارد. به هر حال پیشنهاد می‌کنیم ویدیوی معرفی این برنامه را حتما نگاه کنید:

این اپلیکیشن قابلیت Always On گوشی‌های گلکسی اس 7 سامسونگ و جی 5 ال‌جی را به گوشی‌های اندرویدی می‌آورد

[aparat]http://www.aparat.com/v/qcn8e[/aparat]

2.  All in one Gestures 

اگر تا به حال با گوشی‌های بزرگ کار کرده باشید متوجه خواهید شد که چه قدر دکمه‌ی Back در این گوشی‌ها بد جا قرار گرفته و واقعا چاره‌ی دیگری نیز نیست. اگر بخواهید از یک برنامه خارج شوید و این دکمه را با انگشت شصت دست راست خود فشار دهید سخت‌ترین کار ممکن در دنیا در آن لحظه را سپری خواهید کرد. اینجاست که برنامه‌ی All in one Gestures به کمک شما می‌آید و به راحتی با شخصی سازی کردن این برنامه می‌توانید از سه کلید ویژه‌ی اندروید نهایت لذت را ببرید. کافیست همانند عکس دست خود را به سمت چپ کشیده تا عمل Back انجام شود. بر خلاف برنامه‌های دیگری که در این زمینه ساخته شده، این برنامه بسیار هوشمند عمل کرده و مزاحم کار‌های شما در برنامه‌های مختلف نخواهد شد. نصب کردن این برنامه را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

3 برنامه‌ای که کار با گوشی‌های بزرگ را راحت‌تر می‌کند

3. NOVA

یکی دیگر از ماموریت‌های غیر ممکن برای کسانی که با یک دست با گوشی بزرگ کار می‌کنند بدون شک بخش نوتیفیکشن‌ها می‌باشد. دسترسی به این بخش با یک دست به راستی یک ماموریت غیر ممکن است مگر این‌ که دست‌های بسیار بزرگی داشته باشید. کافیست لانچر NOVA را نصب کرده و با فعال کردن قابلیت آن، در هر جای گوشی که دست خود را به سمت پایین بکشید بخش نوتیفیکشن نیز باز می‌شود و بدون این که خطر افتادن گوشی شما را تهدید کند به راحتی این بخش را مشاهده کنید.

3 برنامه‌ای که کار با گوشی‌های بزرگ را راحت‌تر می‌کند

آیا از برنامه‌های مختلف ارائه شده راضی بودید؟ شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات برای معرفی‌ برنامه‌های خاص اندرویدی نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.