بار دیگر وِریزون عنوان بزرگ‌ترین شرکت تلفن همراه آمریکا را از آن خود کرد

شاید راضی نگه‌داشتن بیش از 150 میلیون کاربر توسط وریزون کار بسیار سختی باشد اما آمارهای منتشر شده نشان می‌دهد که وریزون تقریبا در این مورد موفق عمل کرده و بار دیگر بزرگ‌ترین شرکت تلفن همراه آمریکا را از آن‌ خود کرده است. بدون شک یکی از دلایلی که وریزون، موفق‌ترین اپراتور همراه در کشور […]

شاید راضی نگه‌داشتن بیش از 150 میلیون کاربر توسط وریزون کار بسیار سختی باشد اما آمارهای منتشر شده نشان می‌دهد که وریزون تقریبا در این مورد موفق عمل کرده و بار دیگر بزرگ‌ترین شرکت تلفن همراه آمریکا را از آن‌ خود کرده است. بدون شک یکی از دلایلی که وریزون، موفق‌ترین اپراتور همراه در کشور آمریکا به حساب می‌آید این است که کمتر شرکتی می‌تواند با سرویس‌های این شرکت رقابت کند.

به‌هر‌حال براساس تحقیقات انجام شده بر روی اپراتورهای همراه کشور آمریکا، تنها اپراتوری که توانسته تقریبا کیفیتی یکسان را نسبت به اپراتور وریزون به کاربران تحویل دهد،  AT&T بوده است. شرکت‌های مطرح دیگری نظیر Sprint و T-Mobile به ترتیب در رتبه‌های سوم و چهارم قرار گرفته‌اند. برای مثال پوشش هر دو اپراتور مورد اشاره در کلان‌شهرها به بهترین شکل ممکن بوده اما هنگامی که از جاده‌ها و مناطق خارج از شهر صحبت شود، تقریبا می‌توان گفت که T-Mobile در این زمینه ضعیف‌تر از سه رقیب اصلی خود عمل کرده‌ است. لازم به ذکر است که تحقیقات انجام شده بر روی اپراتورهای موبایل بر اساس شاخص‌های پایداری، مکالمه، پیام‌کوتاه، اینترنت و پوشش اپراتور بوده است.

Samsung Galaxy Avant به صورت رسمی توسط T-Mobile معرفی شد

تبلیغات :

Neuralink Marketcap