آپدیت جدید واتس‎اپ به سیری اجازه میدهد آخرین پیام ‎های کاربر را بخواند

یکی از تغییراتی که اپل در سیستم‎عامل iOS 10 خود وارد کرد اجازه به توسعه‎دهندگان شخص‎‌ثالث برای استفاده از دستیار صوتی این شرکت یعنی سیری بود. پیش از این، می‎توانستیم بگوییم که سیری از نظر قابلیت‎های خود اندکی محدود بود، اما به نظر اپل به دنبال مشاهده‎ی موفقیت الکسا محصول آمازون تصمیم گرفت روند بزرگترین […]

یکی از تغییراتی که اپل در سیستم‎عامل iOS 10 خود وارد کرد اجازه به توسعه‎دهندگان شخص‎‌ثالث برای استفاده از دستیار صوتی این شرکت یعنی سیری بود. پیش از این، می‎توانستیم بگوییم که سیری از نظر قابلیت‎های خود اندکی محدود بود، اما به نظر اپل به دنبال مشاهده‎ی موفقیت الکسا محصول آمازون تصمیم گرفت روند بزرگترین فروشگاه آنلاین در اینترنت را دنبال کند.

حال باید به اطلاع کاربران iOS برسانیم، اگر جزو کاربران همیشگی واتس‎اپ هستید، می‎توانید از سیری برای خواندن آخرین پیام‎های خود در واتس‎اپ استفاده کنید. این قابلیت به دنبال ارائه‎ی آخرین به‎روزرسانی این اپ پیام‎رسانی صورت گرفته که به دنبال آن به کاربر اجازه داده شده است که از سیری بخواهد آخرین پیام‎های آن‎ها را بخواند تا در موقعیت‎هایی مانند رانندگی یا مشغول به انجام کاری، مشکلی پیش نیاید.

امکان اشتراک‌گذاری تصاویر و ویدئو به اپلیکیشن واتس‌اپ افزوده شد

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

اگر از مدل‎های جدیدتر آیفون مانند آیفون 6s یا بهتر استفاده می‎کنید، می‎توانید با گفتن عبارت “Hey Siri” آن را فعال کنید و برای این‎کار نیاز به لمس گوشی نیست. علاوه بر ادغام سیری در واتس‎اپ، آخرین به‎روزرسانی این اپ هم‎چنین تغییراتی به همراه خواهد آورد همانند با انتخاب چندین استاتوس (status) در آن واحد و فوروارد یا باطل کردن آن‎ها.

قابلیت تایید هویت دو مرحله‎ای نیز به‎روزرسانی و تغییر یافته است تا راه‎اندازی آن ساده‎تر شود و اینترفیس نهایی گفتگوهای فردی/ گروهی نیز تغییر پیدا کرده تا ظاهری ساده‎تر داشته باشد و استفاده از آن با سهولت بیشتری همراه باشد. اگر جزو کاربران اپل هستید می‎توانید آخرین نسخه‎ی واتس‎اپ را از iTunes App Store دریافت کنید.