ساعت های هوشمند آندرویدی نمایه ی ساعت قابل تغییر خواهند داشت

طرفداران و کاربران آندروید به واسطه بدنه قابل تنظیم سیستم عامل، همیشه یک چیز بیشتر از کاربران iOS دارند. سیستم عامل اندروید با انعطاف پذیری بیشتر خود و “باز” بودن از سیستم عامل گوشی اپل، مشتری جلب می کند. بنابراین زیاد تعجب آور نیست اگر ببینیم که اندروید ویِر (Android wear) با نمای ساعت قابل تنظیم […]

طرفداران و کاربران آندروید به واسطه بدنه قابل تنظیم سیستم عامل، همیشه یک چیز بیشتر از کاربران iOS دارند. سیستم عامل اندروید با انعطاف پذیری بیشتر خود و “باز” بودن از سیستم عامل گوشی اپل، مشتری جلب می کند. بنابراین زیاد تعجب آور نیست اگر ببینیم که اندروید ویِر (Android wear) با نمای ساعت قابل تنظیم ارائه شود.

این توسعه توسط گوگل قطعی شده است و این زمانی بود که مدیر بخش طراحی گوگل Matias Duarte اعلام کرد که تیم اندروید ویِر اکنون درحال طراحی Api برای شکل ساعت تنظیم شدنی هستند.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

Duarte در ادامه می گوید که APl به گونه ای ساخته می شود که کار با آن تا حد امکان ساده باشد. به این معنی است که طراحان بتوانند بسادگی ساعت قابل تنظیم خود را طراحی کنند و این کار باتری دستگاه شما را تخلیه نخواهد کرد و همچنین شما می توانید از اندروید ویِر خود لذت ببرید.

ساعت هوشمند جدید ال جی با نام Urbane معرفی شد

حالا ما چه زمانی را برای آغاز طرح های APl و کاستوم می توانیم انتظار داشته باشیم؟ Duarte می گوید که این طرح ها تا اواخر امسال آماده خواهد شد.

لینک کوتاه | منبع: gsmarena