سامسونگ گلکسی S10 E بخریم یا آیفون XR ؟

سامسونگ در کنار گلکسی اس 10 به ارزش 899 دلار و گلکسی اس 10 پلاس 999 دلاری، یک مدل با قیمتی مناسبتر به نام گلکسی S10 E را نیز عرضه می کند. اگرچه این خبر پس از انتشار عرضه آیفون XR در اواخر سال 2018 غافلگیرکننده نیست، اما اشاره به این نکته دارد که سامسونگ […]

سامسونگ در کنار گلکسی اس 10 به ارزش 899 دلار و گلکسی اس 10 پلاس 999 دلاری، یک مدل با قیمتی مناسبتر به نام گلکسی S10 E را نیز عرضه می کند. اگرچه این خبر پس از انتشار عرضه آیفون XR در اواخر سال 2018 غافلگیرکننده نیست، اما اشاره به این نکته دارد که سامسونگ صرفا تولیدکننده گوشی های گرانقیمت نیست.

هم گلکسی S10 E  و هم آیفون XR از قیمت 749 دلار شروع می شوند، اما چه به طرح و چه مشخصات اهمیت بدهید، هر دو مورد از بیشتر قابلیت های همتایان گرانقیمت خود برخوردار هستند. البته دلیل قیمت پایین تر آن ها، نبود برخی قابلیت ها و ویژگی هاست، اما ممکن است این کمبودها- حتی اگر گوشی باز هم باشید- برایتان اهمیت چندانی نداشته باشد.

هنوز گلکسی S10  E را به شکلی دقیق بررسی نکرده ایم، اما اگر 749 دلار دارید و در انتخاب میان سامسونگ و اپل سرگردان هستید، می توانم بگویم که در زمینه مشخصات، گلکسی S10 E می تواند رقیبی سرسخت باشد. برای مشاهده سایر اخبار از صفجه تکنولوژی و فناوری دیدن کنید.

پیشنهاد ویژه : قیمت ارز دیجیتال
پیشنهاد ویژه : سرور HP
پیشنهاد ویژه : تعمیر کامپیوتر تهران
پیشنهاد ویژه : ترجمه رسمی آلمانی

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست کامل و نرخ لحظه ای ارزهای دیجیتال