88 درصد از دستگاه‌های اپل به‌روزرسانی iOS 9 را دریافت کرده‌اند

اپل امروز رسما اعلام کرد که حدود 88 درصد از دستگاه‌هایی که توانایی به‌روزرسانی به iOS 9 را داشته‌اند، این نسخه از سیستم‌عامل محبوب کوپرتینو را بر روی دستگاه خود نصب کرده‌اند. این آمار نشان دهنده‌ی این است که از هر 10 آیفون، آیپد و ‌آیپاد تاچ اپل، 9 دستگاه به این نسخه به‌روزرسانی کرده‌ اند. […]

اپل امروز رسما اعلام کرد که حدود 88 درصد از دستگاه‌هایی که توانایی به‌روزرسانی به iOS 9 را داشته‌اند، این نسخه از سیستم‌عامل محبوب کوپرتینو را بر روی دستگاه خود نصب کرده‌اند. این آمار نشان دهنده‌ی این است که از هر 10 آیفون، آیپد و ‌آیپاد تاچ اپل، 9 دستگاه به این نسخه به‌روزرسانی کرده‌ اند.

حالا اپل امیدوار است با عرضه‌ی iOS 10 در رویدادی که در آن به معرفی آیفون 7 می‌پردازد، بار دیگر این آمار را تکرار کند. در سال گذشته و تا اویل مهرماه که زمان عرضه‌ی iOS 9 بود، حدود 50 درصد از دستگاه‌های اپل به این نسخه به‌روزرسانی کردند؛ آماری که تاکنون در تاریخ این شرکت سابقه نداشته است.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

دیگر بر کسی پوشیده نیست که هنگامی که صحبت از به‌روزرسانی‌ سیستم‌عامل‌های موبایل می‌شود، iOS حرف اول را می‌زند. بسیاری از کاربران ویندوزفون و اندروید با مشکل به‌روزرسانی گوشی‌های خود مواجه هستند و ممکن است بعد از گذشت ماه‌ها از عرضه‌ی رسمی نسخه‌ی جدید، آن نسخه را دریافت کنند. در حالیکه سیستم‌عامل محبوب اپل چنین نبوده و با عرضه‌ی رسمی، تمامی دستگاه‌هایی که نسخه‌ی جدید را پشتیبانی کنند می‌توانند خیلی سریع به جدیدترین نسخه آپدیت شوند.

اپل رسما iOS 10 و WatchOS 3 را عرضه کرد

به‌هر‌حال اپل امیدوار است که iOS 10 هم عملکردی مشابه نسبت به iOS 9 را از خود به جای بگذارد. نسخه‌ی جدید سیستم‌عامل ساکنان کوپرتینو به قابلیت‌های جدید نظیر حالت شب، افزایش امنیت و ایموجی‌های جدید مجهز شد و بسیاری از باگ‌ها و مشکلات نسخه‌های قبل را برطرف کرده است.