سیستم عامل‌هاموبایل

اندروید مارشمالو برای گوشی ال‌جی G4 در کره‌ی جنوبی منتشر شد

شرکت ال‌جی ماه گذشته اندروید مارشمالو را گوشی ال‌جی جی4 در کشور لهستان منتشر کرد و حالا این شرکت این نسخه از اندروید را برای کشور خانگی خود، کره‌ی جنوبی، منتشر کرده است.

ال‌جی در حالی اندروید مارشمالو را در ماه گذشته برای کشور لهستان منتشر کرد که این کشور جز بازارهای اصلی گوشی‌های هوشمند ال‌جی به حساب نمی‌آید و به نظر می‌رسید که این انتشار بیشتر جنبه‌ی آزمایشی داشته است. حال با عرضه‌ی اندروید مارشمالو در کره‌ی جنوبی این طور به نظر می‌آید که اندروید مارشمالو در جی 4 و در کشور لهستان با مشکل خاصی رو‌به‌رو نبوده است.

در کره‌ی جنوبی گوشی‌هایی با شماره ساخت  LG-F500K, LG-F500Lو  LG-F500S هم‌اکنن در حال دریافت این بروزرسانی هستند. اندروید مارشمالو دارای قابلیت‌های بسیار فراوانی است. از جمله این قابلیت‌ها می‌توان به اضافه شدن بخش Doze برای جلوگیری از زود تمام شدن باتری، دسترسی متفاوت به برنامه‌ها و پشتیبانی رسمی از کارت حافظه‌ی جانبی نام برد.

تعدادی از برنامه‌های مخصوص گوشی‌های ال‌جی نظیر  Q+ و Bridge – نیز به Memo Capture + و AirDrive تغییر نام داده‌اند. هنوز مشخص نیست که ال‌جی قصد دارد در بروزرسانی بعدی خود چه مناطقی را تحت پوشش قرار دهد. به‌هر‌حال به نظر می‌رسد دیگر مناطق نیز به زودی این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد.


نظرسنجی طرح محدودسازی اینترنت بین الملل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا