سیستم عامل‌ها

در اندروید O امکان اضافه کردن زنگ تماس شخصی ساده‎تر می‎شود

اگر اندروید در یک زمینه از iOS برتری داشته باشد، امکان شخصی‎سازی زنگ‎های تماس است که با آن‎که می‎تواند اندکی با سختی همراه باشد، ولی باز هم به مراتب به نسبت ایجاد زنگ‎های تماس شخصی برای دستگاه‎های iOS ساده‎تر است. مطمئن نیستیم که اپل بخواهد به زودی این قضیه را ساده‎تر کند، ولی حدس می‎زنیم که اکثر کاربران با این قضیه کنار آمده‎اند، ولی برای کاربران اندرویدی اوضاع حتی دارد ساده‎تر می‎شود.

در گزارشی که وب‎سایت Android Police منتشر کرده است، آن‎ها اعلام کرده‎اند که در نسخه‎ی اخیرا معرفی شده‎ی اندروید O، گوگل قابلیتی را لحاظ کرده است تا امکان اضافه کردن یک زنگ تماس شخصی به نسبت گذشته حتی ساده‎تر شود. همان‎طور که در تصویر بالا می‎توانید مشاهد کنید، تصویر سمت چپ بخش انتخاب زنگ تماس در اندروید نوقا است، در حالی‎که تصویر سمت راست انتخاب زنگ تماس برای اندروید O را نشان می‎دهد که در آن حال گزینه‎ای برای “اضافه کردن زنگ تماس” دیده می‎شود.

با کلیک به روی این گزینه بخشی برای انتخاب فایل برای کاربر باز می‎شود تا او بتواند هرگونه فایل صوتی که بخواهد انتخاب کند. به عبارتی کاربران می‎توانند از بین فایل‎های موسیقی که دارند انتخاب یا حتی کلیپ‎های صوتی که دانلود کرده‎اند را به عنوان زنگ گوشی خود استفاده کنند. ما حدس می‎زنیم این قابلیت بیشتر یک امکان کوچک است، ولی یکی از آن قابلیت‎های با کیفیتی است که باعث می‎شود تجربه‎ی کاربری با سیستم‎عامل اندروید به مراتب بهتر شود.

همان‎طور که می‎دانید نسخه‎ی پیش‎نمایش Android O عرضه شده است. خبری در رابطه با زمان ارائه‎ی بیلد نهایی این نسخه از اندروید وجود ندارد ولی با توجه به زمان عرضه‎ی اندروید نوقا در سال 2016 می‎توانیم حدس بزنیم که کاربران بایستی مدت زمان صبر خود را بیشتر کنند.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا