اپل لوازم جانبی جدید Magic Trackpad 2، Magic Mouse 2 و Magic Keyboard را معرفی کرد

بر اساس اخباری که هفته‌های گذشته عنوان شده بود، امروز شرکت اپل از 2 مدل جدید کامپیوترهای دسکتاپ خود یا همان آی‌مک، رونمایی کرد. یکی از این مدل‌ها از صفحه‌نمایشی 21.5 اینچی و رتینا با رزولوشن 4K برخوردار بوده و مدل دوم مجهز به صفحه‌نمایش رتینا با اندازه 27 اینچ و با رزولوشن 5K است. […]

بر اساس اخباری که هفته‌های گذشته عنوان شده بود، امروز شرکت اپل از 2 مدل جدید کامپیوترهای دسکتاپ خود یا همان آی‌مک، رونمایی کرد. یکی از این مدل‌ها از صفحه‌نمایشی 21.5 اینچی و رتینا با رزولوشن 4K برخوردار بوده و مدل دوم مجهز به صفحه‌نمایش رتینا با اندازه 27 اینچ و با رزولوشن 5K است.

گفتنی است که اپل علاوه بر آی‌مک‌های نامبرده، معرفی تعدادی از لوازم جانبی سری Magic را نیز در دستور کار برنامه امروز خود قرار داده بود. Magic Trackpad 2، Magic Mouse 2 و Magic Keyboard سه ابزار جانبی هستند که اپل از آن‌ها پرده برداشت. این سه محصول جدید اپل از نظر ظاهری شبیه به محصولات نسل قبل خود هستند، اما در واقع تفاوت‌های قابل توجهی دارند. یکی از مهم‌ترین تغییرات به وجود آمده در این محصولات جانبی، بهره‌گیری از باتری‌های لیتیوم‌یونی است که به وسیله کابل یواس‌بی لایتنینگ قابل شارژ شدن خواهند بود.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

trackpad 2

Magic Trackpad 2 با قیمت 129 دلاری خود از اولین به‌روزرسانی اپل برای محصولات جانبی‌اش از 5 سال گذشته تاکنون را به خود دیده است و در همین رابطه نیز به ویژگی فورس تاچ اپل که اولین بار در مک‌بوک 12 اینچی رتینای خود از آن استفاده کرده بود، مجهز شده و علاوه بر این نسبت به نسل قبلی خود نیز 29 درصد بزرگ‌تر شده است.

ببینید: آزمون سقوط آیفون‌های 6S و 6S پلاس اپل

magic keyboard

کیبورد بی‌سیم Magic قیمتی معادل 99 دلار دارد و بنا به ادعای اپل 13 درصد باریک‌تر از گذشته در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. شایان ذکر است اهالی کوپرتینو از یک مکانیسم تقسیم جدید، شبیه آنچه در مک‌بوک 12 اینچی شاهد آن بودیم، برای کلید‌های کیبورد جدید خود بهره برده‌اند.

magic mouse 2-1

Magic Mouse جدید هم که با قیمت 79 دلار و با همان ظاهر قبلی عرضه خواهد شد، فقط تنها مقداری از وزن آن کاسته شده و حالا روی سطوح مختلف روان‌تر عمل می‌کند. این موس همچنان از حرکات چندگانه پیشین پشتیبانی می‌کند.

کیبورد و موس جدید اپل از امروز به همراه آی‌مک‌های جدید عرضه خواهند شد؛ کاربران علاقه‌مند باید به این نکته توجه داشته باشند که این امکان برای آن‌ها فراهم شده تا بتوانند هر سه این محصولات را به صورت جداگانه نیز از فروشگاه اپل، تهیه نمایند.