برنامه اپل برای عرضه 7 میلیون دستگاه مک بوک ایر ۲۰۲۲

احتمالاً اپل امسال سعی دارد ۶ تا ۷ میلیون دستگاه مک بوک ایر را به بازار عرضه کند. طبق گفته یکی از تحلیل گران احتمالاً رنگ جدیدی نیز برای مک بوک ایرها در نظر گرفته شده است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، پیش از این مارک گارمن اعلام کرده بود اپل هیچگونه […]

احتمالاً اپل امسال سعی دارد ۶ تا ۷ میلیون دستگاه مک بوک ایر را به بازار عرضه کند. طبق گفته یکی از تحلیل گران احتمالاً رنگ جدیدی نیز برای مک بوک ایرها در نظر گرفته شده است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، پیش از این مارک گارمن اعلام کرده بود اپل هیچگونه رنگ بندی جدیدی را برای مک بوک ایر ۲۰۲۲ در نظر نگرفته است. پس از آن نیز مینگ چی کو این ادعا را تایید کرد و تنها در مورد برنامه های آینده اپل برای عرضه این دستگاه گزارش‌هایی را منتشر کرد.

طبق شایعه های پیش از این اپل مک بوک ایر ۲۰۲۲ را همراه با رنگبندی مشابه نسل جدید آی مک عرضه خواهد کرد. اما به نظر می رسد برنامه اپل برای مک بوک ایر تغییر کرده است و این شرکت قصد دارد مک بوک ایر ۲۰۲۲ را به همراه بریدگی نمایشگر و کانکتور مگ سیف ارائه کند.

 به گفته مینگ چی کو در صورت فعالیت کارخانه Quanta در شهر شانگهای پیش از رسیدن فصل سوم 2022 احتمالاً اپل می تواند برنامه عرضه ۶ تا ۷ میلیون واحد از مک بوک ایر را عملی کند. گزارش‌ها نشان می‌دهد قرنطینه های اخیر در چین احتمالاً روی روند تولید کامپیوتر های سری مک نیز تاثیر داشته است و در صورت فعالیت این کارخانه طبق روال سابق اپل می تواند این تعداد مک بوک را روانه بازار کند. به گفته مارک گارمن معرفی مک بوک پرو جدید نیز به دلیل قرنطینه های چین در کنفرانس WWDC 2022 انجام نخواهد شد.