نسخه‌ جدید از سری بازی‌های Battlefield پیرامون جنگ جهانی اول خواهد بود!

عنوان بزرگ Battlefield یکی از محبوب‌ترین بازی‌ها شوتر اول شخص است که طرفداران بسیار زیادی داشته و توسط شرکت بزرگ DICE توسعه و به وسیله‌ی کمپانی Electronic Arts نیز عرضه می‌شود. حالا نسخه‌ی جدید از این بازی پس از عرضه شدن بازی‌های Battlefield 4 و Battlefield: Hardline، قرار است با عنوان Battlefield 1 (بله درست می‌بینید) عرضه […]

عنوان بزرگ Battlefield یکی از محبوب‌ترین بازی‌ها شوتر اول شخص است که طرفداران بسیار زیادی داشته و توسط شرکت بزرگ DICE توسعه و به وسیله‌ی کمپانی Electronic Arts نیز عرضه می‌شود. حالا نسخه‌ی جدید از این بازی پس از عرضه شدن بازی‌های Battlefield 4 و Battlefield: Hardline، قرار است با عنوان Battlefield 1 (بله درست می‌بینید) عرضه شده و داستان آن پیرامون جنگ جهانی اول باشد.

نسخه‌ی جدید این بازی در روز جمعه و جلسه‌ای یک ساعته معرفی شده و حضار از فوق‌العاده بودن این عنوان به وجد آمده بودند. البته انتقاداتی در مورد نام این بازی و اینکه آیا واقعا این عنوان و جنگ جهانی اول مورد توحه کاربران قرار خواهد گرفت، وجود دارد که بی‌ربط نیز نیستند. به هر صورت توانایی‌های بسیار زیاد شرکت DICE در توسعه بازی‌های رایانه‌ای می‌تواند ما را با عنوانی کاملا متفاوت از سری بازی‌های جنگ جهانی روبه‌رو سازد. تصویری که در ادامه قرار گرفته را مشاهده کنید:

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

'Battlefield 1' takes the shooter series to the all-out conflict of World War I2

این تصویر چه چیزی را به یاد شما می‌آورد؟ بدون شک اگر عنوان Battlefield 3 را تجربه کرده باشید، هیچ‌گاه بخش مربوط به کنترل هواپیما و ماموریت‌های آن مرحله را فراموش نخواهید کرد بسیاری از تحلیل‌گران اعتقاد دارند که همان بخش از BF3 بهتر از عنوان HAWX بوده و اِلمان‌های مهندسی به شکل بهتری در آن موج می‌زنند. حال تصور کنید که بتوانید تجربه‌ای بهتر و بزرگ‌تر از هدایت یک هواپیما را در جنگ جهانی و جایی که هواپیماهای ملخی وجود دارند، داشته باشید؛ اینجا Battlefield است و شما در این بازی محیطی هالیوودی را تجربه خواهید کرد!

نمایشی که در روز جمعه از این بازی شاهد آن بودیم مربوط به نسخه‌ی Pre-Alpha (آزمایشی) بود که البته اطلاعات چندان زیادی دستگیرمان نشد، اما انفجارهای خیره‌کننده در این بازی، چیزی بود که توجه همه ما را به خود جلب کرده بود. اینطور که مشخص شده مناطق اصلی که بازی در آن رخ خواهد داد، کشورهای عربی، کوه‌های آلپ و مناطقی از کشور فرانسه خواهد بود. در این ویدئو موارد جذابی همچون ماسک‌های گاز، سنگرهای مجهز به تیربار و سرنیزه‌ها دیده می‌شدند به گونه‌ای که حتی جنگ با سرنیزه نیز میان سربازها وجود داشت.

از نمایشگاه E3 امسال چه انتظاراتی می‌توانیم داشته باشیم؟

در مورد کلاس سربازها در این بازی نیز باز هم شاهد چهار دسته‌بندی اصلی Assault ،Support ،Medic و Scout در این بازی هستیم، چیزی که پلیرهای قدیمی Battlefield آنها را از بر هستند. حالا یک کلاس جدید با نام Vehicle نیز به این بازی اضافه شده که می‌تواند قابلیت‌های بیشتری را در اختیار کاربران قرار دهد.

'Battlefield 1' takes the shooter series to the all-out conflict of World War I3

در مورد بخش تک‌نفره و داستانی بازی نیز مدیران این شرکت اعلام کرده‌اند که قصد دارند نبردهای بیشتر و وسیع‌تری را پیش روی کاربران قرار داده و وسایل نقلیه را در این بازی بیش از پیش مورد استفاده کاربران قرار دهند.

توسعه‌دهنده این بازی، شرکت DICE در رابطه با Battlefield 1 اعلام کرده که این بازی گامی جدید و البته بزرگ در فرانچایز Battlefield به حساب می‌آید. دلیل انتخاب کردن این نام برای چنین عنوانی نیز بازگشت آنها به سال‌های دور و فاصله گرفتن از جنگاوری مدرن می‌باشد. هر چند این موضوع نتوانسته بسیاری از افراد و علاقه‌مندان را متقاعد سازد تا این اسم، برای این عنوان انتخاب شود!

عنوان بزرگ Battlefield 1 قرار است در تاریخ همیشگی عرضه‌ی بازی‌های Battlefield یعنی 21 اکتبر (30 مهر) عرضه گردد.