پرچم‌دار جدید بایواستار معرفی شد: RACING Z170GT7، مادربوردی از جنس تیتانیوم!

اخیرا شرکت بایواستار، یکی از قدیمی‌ترین تولیدکنندگان مادربوردها، پرچم‌دار جدید خود در دنیای مادربوردهای را از سری جدید RACING و با نام RACING Z170GT7 معرفی نموده که این محصول جدید از زبان طراحی Super 5 Design Concept استفاده می‌نماید. ویژگی‌های بسیار خوبی در این مادربورد وجود دارد که باعث می‌شود در کنار طراحی بسیار خوب و کیفیت […]

اخیرا شرکت بایواستار، یکی از قدیمی‌ترین تولیدکنندگان مادربوردها، پرچم‌دار جدید خود در دنیای مادربوردهای را از سری جدید RACING و با نام RACING Z170GT7 معرفی نموده که این محصول جدید از زبان طراحی Super 5 Design Concept استفاده می‌نماید. ویژگی‌های بسیار خوبی در این مادربورد وجود دارد که باعث می‌شود در کنار طراحی بسیار خوب و کیفیت ساخت بالا، سازندگان از تکنولوژی‌هایی همچون RACING IO نیز استفاده کرده باشند، تکنولوژی‌ خاصی که با وجود آن، می‌توان به خاطر تیتانیوم و فیبر کربن در این مادربورد، از مقاومت و کیفیت بسیار بالای آن مطمئن شد.

مادربورد جدید و قدرتمند RACING Z170GT7 بایواستار با پشتیبانی از نسل ششم پردازنده‌های سری Core اینتل با معماری Skylake و سوکت LGA1151 و رم‌های DDR4 تا فرکانس 3200 مگاهرتز (در حالت اورکلاک)، می‌تواند انتخابی بسیار خوب برای تمامی افراد مختلف اعم از گیمرها، طراحان و اورکلاکرها باشد. در کنار این موارد، مادربورد جدید این شرکت از سیستم اختصاصی و فوق‌العاده‌ی BIOSTAR Hi-Fi نیز پشتیبانی می‌کند و می‌تواند نیاز بسیاری از کاربران را برطرف سازد.

از دیگر ویژگی‌های بسیار خوبی که در مورد این مادربورد جدید می‌توانیم به آن اشاره داشته باشیم، وجود پورت‌های پر سرعت USB 3.1 Type-C می‌باشد تا پرچم‌دار باواستار نیز از دیگر رقبا چیزی کم نداشته باشد. وجود دیگر رابط‌های اتصال‌دهنده همچون SATA Express و PCI-e M.2 در کنار پورت‌های متعدد USB 3.0 نیز سبب شده تا متصل کردن قطعات مختلف به این مادربورد، بدون هیچ نگرانی انجام گردد.

حالت امنیتی Dual-BIOS در این محصول جدید نیز می‌تواند برای جلوگیری از مشکلاتی که در مورد بایوس به وجود می‌آید، بسیار مفید باشد. به کمک این ویژگی، در صورتی بروز هر گونه مشکلی در بایوس، کاربران می‌توانند به سادگی با سوئیچ کردن میان بایوس دیگر، سیستم خود را بوت و مشکلات به وجود آمده را برطرف سازند.

بایواستار تمام تلاش خود را داشته تا بتواند مادربورد RACING Z170GT7 را به محصولی بی‌نظیر برای گیمرها تبدیل سازد. این مادربورد قدرتمند از زبان طراحی Super 5 Design Concept که 5 ویژگی بسیار خوب را به همراه خود دارند، بهره‌مند بوده که شاید آشنایی با آنها خالی از لطف نباشد. اولین ویژگی Super Face نام دارد که تمامی محصولات این سری از مادربوردهای این شرکت، از این ویژگی بسیار خوب برای طراحی استفاده می‌نمایند. Super Power، ویژگی دیگریست که به طراحی بسیار با کیفیت قطعات و بخش‌های به کار رفته در این مادربورد مربوط می‌گردد. Super Sound نیز همان استفاده از تکنولوژی BIOSTAR HI-FI می‌باشد که کیفیت صدایی فوق‌العاده را برای کاربران به همراه داشته و ویژگی Super Easy نیز امکان کنترل آسان و سریع از بخش‌های مختلف را فراهم می‌آورد. در نهایت Super Fun، ویژگی بسیار جذاب دیگریست که شاید برای بسیاری از افراد جذابیت نداشته باشد اما برای تعمیرکاران و افراد حرفه‌ای که اگر بخواهیم عامیانه بگوییم، خوره کامپیوتر هستند، فوق‌العاده خواهد بود.

 71a

تبلیغات :

buy Neuralink