شایعاتموبایل

بلک‌بری احتمالا دومین گوشی اندرویدی خود را در سال 2016 عرضه کند

مدیرعامل شرکت بلک‌بری، John Chen، اعلام کرده که این شرکت به زودی دومین گوشی اندرویدی خود را در سال 2016 عرضه خواهد کرد. او در جدیدترین مصاحبه‌ای که انجام داده احتمال معرفی یک گوشی پرچم‌دار در سال 2016 را غیر ممکن ندانسته اما ممکن است گوشی بعدی بلک‌بری که از اندروید پشتیبانی می‌کند بیشتر یک میان‌رده باشد.

مدیرعامل شرکت بلک‌بری اعلام کرده که براسا موفقیت اولین گوشی اندرویدی این شرکت موسوم به Priv‌، آن‌ها تصمیم خود را برای عرضه‌ی گوشی بعدی خواهند گرفت. فعلا بلک‌بری قصد دارد در سال 2016 یک گوشی اندرویدی را عرضه کند اما پرچم‌دار  یا میان‌رده بودن آن بیشتر بستگی به موفقیت Priv خواهد داشت. بنابراین اگر این گوشی بتواند در بازارهای جهانی عملکرد خوبی را از خود به جا بگذارد می‌توانیم شاهد پرچم‌دار بعدی اندرویدی بلک‌بری در سال 2016 باشیم. بلک‌بری Priv در سه ماه آینده در 31 کشور دیگر نیز عرضه خواهد شد و فعلا در چهار رنگ مختلف عرضه می‌شود.بلک‌بری احتمالا دومین گوشی خود را در سال 2016 عرضه کند

هرچند وی اطلاعات زیادی را از گوشی بعدی این شرکت فاش نکرد اما در گذشته شایعات زیادی در مورد گوشی بعدی بلک‌بری منتشر شده است. براساس این شایعات، گوشی بعدی اندرویدی بلک‌بری احتمالا Vienna نام خواهد گرفت. رندرهای متفاوتی از این گوشی تاکنون منتشر شده است که در تصویر زیر آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا