اولین گوشی‌های هوشمند انعطاف پذیر در سال 2018 به تولید انبوه خواهند رسید

براساس گفته‌های موسسه‌ی تحقیقاتی Kolon Industries، گوشی‌های انعطاف پذیر انقلاب بعدی صنعت گوشی‌های‌هوشمند خواهند بود و این اتفاق توسط ۵ شرکت تا سال ۲۰۱۸ رخ خواهد داد. بنابراین می‌توان گفت که اولین گوشی‌های‌هوشمند انعطاف پذیر تا سال ۲۰۱۸ به تولید انبوه خواهند رسید و بر اساس گزارشات، این گوشی‌ها تا سال ۲۰۱۹ بیش از ۲۰ درصد […]

براساس گفته‌های موسسه‌ی تحقیقاتی Kolon Industries، گوشی‌های انعطاف پذیر انقلاب بعدی صنعت گوشی‌های‌هوشمند خواهند بود و این اتفاق توسط ۵ شرکت تا سال ۲۰۱۸ رخ خواهد داد. بنابراین می‌توان گفت که اولین گوشی‌های‌هوشمند انعطاف پذیر تا سال ۲۰۱۸ به تولید انبوه خواهند رسید و بر اساس گزارشات، این گوشی‌ها تا سال ۲۰۱۹ بیش از ۲۰ درصد از سهم بازار کره‌ی جنوبی را به خود اختصاص خواهند داد.

شاید شما هم همانند اکثر کاربران تا به حال نام شرکت Kolon به گوش‌تان نخورده باشد. این شرکت به تازگی وظیفه‌ی تولید قطعاتی که برای نمایشگرهای خمیده به کار گرفته می‌شوند را برعهده گرفته و محصولاتش را برای دو شرکت کره‌ای دیگر، سامسونگ و ال‌جی تولید می‌کند. طبیعتا با روی کار‌ آمدن گوشی‌های انعطاف پذیر می‌توانیم نام این شرکت را بیش از پیش مشاهده کنیم.

بر اساس پیش بینی‌های انجام شده، اولین گوشی انعطاف پذیر در سال آینده به تولید می‌رسد اما ممکن است این گوشی برای تولید انبوه آماده نشود. انتظار می‌رود نسل اول گوشی‌های انعطاف پذیر قابلیت انعطاف تا شعاع ۵ میلی‌متری را داشته باشند در حالی که انتظار می‌رفت این شعاع کمتر باشد. با روی کار آمدن گوشی‌های انعطاف پذیر و افزایش محبوبیت آن‌ها شاید در آ‌ینده‌ای نه‌چندان دور شعاع کمتری برای آن‌ها در نظر گرفته شود به طوری که به شعاع ۱ میلی‌متری نیز برسیم.

همان‌طور که پیش از این نیز به آن اشاره کردیم، شرکت Kolon نقش بسیار مهمی را در تولید قطعات نمایشگرهای منعطف خواهد داشت. انتظار می‌رود این شرکت تا پایان سال ۲۰۱۸ بیش از ۱۰۰ میلیون قطعات مختلف را برای تولید نمایشگرهای انعطاف پذیر در اختیار شرکت‌های ال‌جی و سامسونگ قرار دهد.

تبلیغات :

buy Neuralink