گجت‎ها

فیت بیت ساعت هوشمند با قابلیت ردیابی خروپف عرضه می کند

فیت بیت قصد دارد قابلیت جدیدی با امکان ردیابی صدای خروپف کاربران به ساعت های هوشمند مدل Sense و Versa 3 اضافه کند. این قابلیت می تواند اطلاعات مربوط به سلامت خود کاربران را به آنها ارائه کند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، فیت بیت قابلیت جدیدی را برای ردیابی سلامت خواب کاربران فعال میکند. برای استفاده از این قابلیت در اپلیکیشن فیت بیت گزینه‌ای به نام (Sleep) اضافه خواهد شد. برای فعال شدن گزینه بررسی خروپف به قسمت تشخیص خروپوف و سر و صدا مراجعه کرده تا بتوانید با اندازه گیری شدت صدا و عارضه خروپف این ویژگی را بررسی کنید.

تبلیغات در گوگل آژانس تبلیغاتی افراک

 در این ویژگی میکروفون ساعتهای مدل Sense و Versa 3 هننگام خواب کاربران وظیفه نمونه گیری، اندازه‌گیری و جمع‌آوری اطلاعات محیط اطراف را بر عهده دارند. بدین ترتیب که هر چند ثانیه این بررسی انجام گرفته و میزان خروپف افراد داخل اتاق محاسبه می شود. این قابلیت مصرف باتری را به شدت افزایش داده و کاربران به استفاده از این قابلیت قبل از خواب نیاز دارند تا حداقل ۴۰ درصد شارژ برای دستگاه داشته باشند.

 در پایان کار نیز یک چک باکس و تایید نهایی از عملکرد این ویژگی برای کاربر نشان داده می شود. صبح فردا کاربر می‌تواند با مراجعه به بخش خواب اپلیکیشن گزارش خروپف را تماشا کرده و آن را بررسی کند. فیت بیت برای استفاده از این قابلیت اشتراک ویژه در نظر گرفته و کاربران به طور رایگان نمی توانند از آن استفاده کنند. این قابلیت برای استفاده نیاز به هزینه ۸۰ دلار در سال یا ۱۰ دلار ماهانه دارد.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

۲ دیدگاه

  1. یعنی از صدای خر و چف میخواد چی رو متوجه بشن؟اگه چند نفر داخل اتاق خر و پف کنن چطوری اونو تشخیص میشه

  2. گلکسی واچ هم یه قابلیت شبیه به این داره البته فقط خواب کاربر رو بررسی میکنع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا