نسخه‌ی واقعیت مجازی از بازی محبوب فروت نینجا برای HTC Vive عرضه می‌شود

ماه گذشته اطلاعاتی در مورد عرضه شدن نسخه‌ی واقعیت مجازی از محبوب فروت نینجا منتشر شده بود و حالا باید بگوییم که این بازی برای دارندگان هدست واقعیت مجازی HTC Vive عرضه شده است. در حال حاضر نسخه‌ی Early Access (نسخه‌ای که هنوز ساخت آن به پایان نرسیده است) از این بازی از فروشگاه استیم […]

ماه گذشته اطلاعاتی در مورد عرضه شدن نسخه‌ی واقعیت مجازی از محبوب فروت نینجا منتشر شده بود و حالا باید بگوییم که این بازی برای دارندگان هدست واقعیت مجازی HTC Vive عرضه شده است. در حال حاضر نسخه‌ی Early Access (نسخه‌ای که هنوز ساخت آن به پایان نرسیده است) از این بازی از فروشگاه استیم قابل دریافت می‌باشد.

البته می‌توان این نسخه را همانند نسخه‌ی آزمایشی Beta در نظر گرفت، نسخه‌ای که قابل بازی بوده اما ممکن است در آینده با تغییراتی همراه شود و یا برخی از ویژگی‌های بازی از دسترس خارج باشد. در واقع این نسخه از بازی‌ها زمانی عرضه می‌شود که سازندگان از ساخته‌ی خود اطمینان داشته و می‌خواهند که پس از بررسی‌ها خود، توسط کاربران مختلف نیز آزمایش شود.

به هر شکل کاربران برای تجربه‌ی این بازی در دنیای واقعیت مجازی باید تا ماه اکتبر (اواسط پاییز) منتظر باشند. باید اشاره کنیم که این بازی برای هدست Oculus Rift نیز عرضه خواهد شد. تصور می‌کنید که ضربه زدن به میوه‌ها در دنیای واقعیت مجازی تا چه اندازه می‌تواند جذاب باشد … ؟

پیشنهاد ویژه : قیمت ارز دیجیتال
پیشنهاد ویژه : سرور HP
پیشنهاد ویژه : تعمیر کامپیوتر تهران
پیشنهاد ویژه : ترجمه رسمی آلمانی

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست کامل و نرخ لحظه ای ارزهای دیجیتال