تصاویر گوشی Honor 9 به بیرون درز پیدا کرد

Weibo، شبکه‎ی اجتماعی چین منبع خوبی برای درز اطلاعات مربوط به گوشی‎های چینی است و در این خصوص کاربری تصاویری از گوشی در پیش روی شرکت آنر یعنی Honor 9 آپلود کرده است. اعتبار این تصاویر مشخص نیست چون به تازگی شاهد عرضه‎ی گوشی Honor 8 Pro (که با نام Honor V9 در چین شناخته […]

Weibo، شبکه‎ی اجتماعی چین منبع خوبی برای درز اطلاعات مربوط به گوشی‎های چینی است و در این خصوص کاربری تصاویری از گوشی در پیش روی شرکت آنر یعنی Honor 9 آپلود کرده است. اعتبار این تصاویر مشخص نیست چون به تازگی شاهد عرضه‎ی گوشی Honor 8 Pro (که با نام Honor V9 در چین شناخته می‎شود) بوده‎ایم و کاملا جای شگفتی خواهد داشت که نسل بعدی این گوشی که تاکنون در مرحله‎ی طراحی بوده است در قالب تصویری از یک گوشی کامل و به پایان رسیده نمایان شود.

در همین حین، کاملا احتمال واقعی بودن این تصاویر وجود دارد. زبان طراحی یک گوشی رده‎بالای Honor را نشان می‎دهد یعنی قسمت پشتی خمیده، شیشه‎ی براق. سیستم دوربین دوگانه در پنل پشتی به همراه فناوری‎های فوکس خودکار لیزری و فلاش ال‎ای‎دی دوتایی قابلیت‎هایی به شمار می‎روند که به سادگی احتمال حضور آن‎ها است. مهندسین گوشی‎های آنر ممکن است تصمیم گرفته باشند دکمه‎ی هوم را دوباره با میزبانی حسگر اثرانگشت برگردانند.

گوشی Honor 9 سی‌ام تیرماه معرفی می‎شود

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

یقینا در ماه‎های آینده یا شاید سال دیگر (در بدترین حالت ممکن) خبر معرفی گوشی Honor 9 را می‎شنویم. در سالی که قیمت مدل‎های پایه‎ی پرچم‎دارها از 800 دلار عبور می‎کند، کاربران بیشتر به دنبال خرید گوشی‎های رده‎بالایی با قیمت معقول‎تر همانند با Honor 8 و 8 Pro هستند. گوشی دوم حتی از محصول بسیار خوب P10 هوآوی بدتر به نظر نمی‎آید، اوراق مشخصات آن سخت‎افزار توانمندی را با حداکثر 6 گیگابایت رم و تنها با قیمت 586 دلار نشان می‎دهد.

تصاویر مذکور را در زیر می‎توانید مشاهده کنید: