مدیرعامل اچ‌تی‌سی به‌خاطر افت فروش در سال گذشته از سهامداران عذرخواهی کرد

شر وانگ، رئیس و مدیرعامل اچ‌تی‌سی به‌خاطر عملکرد ضعیف شرکت در سال 2015 عذرخواهی کرد. جالب اینجاست که وانگ هیچ راه‌حل یا زمان مشخصی را در مورد اینکه چه زمانی اچ‌تی‌سی دوباره در کسب و کار خود به سود می‌رسد، ارائه نداده است که باعث می‌شود این وضعیت برای سهامداران مبهم و غیرقابل پیش‌بینی باقی […]

شر وانگ، رئیس و مدیرعامل اچ‌تی‌سی به‌خاطر عملکرد ضعیف شرکت در سال 2015 عذرخواهی کرد. جالب اینجاست که وانگ هیچ راه‌حل یا زمان مشخصی را در مورد اینکه چه زمانی اچ‌تی‌سی دوباره در کسب و کار خود به سود می‌رسد، ارائه نداده است که باعث می‌شود این وضعیت برای سهامداران مبهم و غیرقابل پیش‌بینی باقی بماند.

شرکت تکنولوژی تایوانی از ضرر خالص 477.85 میلیون دلار در سال گذشته خبر داده که سود سال پیش آن 72.54 میلیون دلار بوده است. مدیرعامل این شرکت می‌گوید: «من می‌دانم که یک عذرخواهی نمی‌تواند این مسائل را حل کند، اما امیدوارم سهامداران به اچ‌تی‌سی ایمان داشته باشند. ما پایه‌های محکمی را برای موفقیت تلاش‌های خود در کسب و کار واقعیت مجازی (VR) در سال گذشته ایجاد کرده‌ایم».

HTC گوشی‌هوشمند One ME را با چیپ Helio X10 به صورت رسمی معرفی کرد

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

وانگ همچنین ادامه داد که کسب و کار واقعیت مجازی اچ‌تی‌سی بسیار سودآورتر شده است اما این شرکت به شرکا و سرمایه‌گذاران استراتژیک بیشتر در این زمینه نیاز دارد تا یک اکوسیستم واقعیت مجازی را در HTC Vive بسازد. اگر اچ‌تی‌سی بتواند از این موقعیت پیشرو در بازار واقعیت مجازی خود را در امان نگه دارد، به این معنی است که امکان دارد خبرهای خوبی از این شرکت به گوشمان برسد.

وی همچنین اظهار کرد که عملکرد فروش و در کل تقاضا برای اچ‌تی‌سی 10 راهی بهتر از اچ‌تی‌سی وان M8 است. وانگ احساس می‌کند که این شرکت می‌تواند از کاهش فروش به همان شیوه که سال گذشته برای وان M9 انجام داد، جلوگیری کند.