اچ‌تی‌سی دیزایر 10 را به عنوان نسخه ارزان‌تر HTC 10 عرضه می‌کند

نقد و بررسی‌های انجام شده بر روی جدیدترین پرچم‌دار شرکت اچ‌تی‌سی موسوم به اچ‌تی‌سی 10 نشان دادند که این گوشی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و به راستی نام پرچم‌دار شرکت اچ‌تی‌سی را یدک می‌کشد؛ با این‌ حال اچ‌تی‌سی که ممکن است حتی تا پایان سال هم نتواند یک میلیون دستگاه از این گوشی […]

نقد و بررسی‌های انجام شده بر روی جدیدترین پرچم‌دار شرکت اچ‌تی‌سی موسوم به اچ‌تی‌سی 10 نشان دادند که این گوشی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و به راستی نام پرچم‌دار شرکت اچ‌تی‌سی را یدک می‌کشد؛ با این‌ حال اچ‌تی‌سی که ممکن است حتی تا پایان سال هم نتواند یک میلیون دستگاه از این گوشی را به فروش برساند، از لحاظ تبلیغاتی به مشکل خورده است. این در حالی است که دو نسخه‌ی گلکسی اس 7 تاکنون بیش از 26 میلیون بار به فروش رفته‌اند و تا پایان سال میلادی، این آمار به مراتب بیشتر هم خواهد شد. حال اچ‌تی‌سی احتمالا قیمت بالای پرچم‌دار خود را مقصر اصلی این آمار ضعیف می‌داند و می‌خواهد با عرضه‌ی نسخه‌ی ارزان‌تر این گوشی به نام اچ‌تی‌سی دیزایر 10، آمار فروش ضعیف پرچم‌دار فعلی خود را جبران کند.

Evan Blass، فاش کننده‌ی معروف توئیتر، این خبر را منتشر کرده و معتقد است که اچ‌تی‌سی در سه ماهه‌ی سوم سال 2016 که احتمالا شهریورماه خواهد بود، دیزایر 10 را معرفی می‌کند و خیلی زود آن را برای فروش قرار می‌دهد. Evan اطلاعات بیشتری را دز مورد گوشی بعدی این شرکت تایوانی‌تبار منتشر نکرده اما گفته شده که دوربین این گوشی شباهت‌های بسیاری به دوربین اچ‌تی‌سی 10 خواهد داشت؛ یادآوری کنیم که دوربین اچ‌تی‌سی 10 از ویژگی‌های متعددی نظیر فوکس خودکار لیزری و فلش دوگانه بهره می‌برد.

درصورتی که اچ‌تی‌سی بخواهد قیمت دیزایر 10 را پایین‌تر آورد احتمالا تغییراتی را در جنس بدنه‌ی این گوشی به وجود خواهد آورد. بیشتر مشخصه‌های فنی این گوشی باید شبیه به اچ‌تی‌سی 10 باشد اما دیزایر 10، برخلاف پرچم‌دار فعلی اچ‌تی‌سی، از پلاستیک ساخته خواهد شد. چنانچه به این موضوع هم اشاره کردیم، همانند اکثر گوشی‌های دیزایر شرکت اچ‌تی‌سی، دیزایر 10 هم قیمت بسیار پایین‌تری نسبت به اچ‌تی‌سی 10 خواهد داشت؛ درهرحال باید منتظر اطلاعات بیشتر از سوی شرکت اچ‌تی‌سی باشیم.

تبلیغات :

buy Neuralink