گزارشات مالی HTC از افزایش درآمد 4 درصدی در ماه آگوست خبر می‌هند

اچ‌تی‌سی گزارش مالی خود را برای ماه آگوست منتشر کرد که یک نگاه اجمالی از عملکرد این شرکت ارائه می‌‌دهد. درآمد این ماه نسبت به ماه گذشته 4 درصد افزایش یافته و به 209.94 میلیون دلار رسیده است. با این حال، این میزان در مقایسه با همان ماه در سال گذشته 4.5 درصد کاهش پیدا […]

اچ‌تی‌سی گزارش مالی خود را برای ماه آگوست منتشر کرد که یک نگاه اجمالی از عملکرد این شرکت ارائه می‌‌دهد. درآمد این ماه نسبت به ماه گذشته 4 درصد افزایش یافته و به 209.94 میلیون دلار رسیده است. با این حال، این میزان در مقایسه با همان ماه در سال گذشته 4.5 درصد کاهش پیدا کرده است.

کل فروش اچ‌تی‌سی در هشت ماه اول سال 2016 به 1.49 میلیارد دلار رسیده بود که به طور قابل توجهی از مقدار 1.19 میلیارد دلاری همین دوره از سال 2015 کاهش یافته است. گوشی هوشمند HTC 10 پرفروش‌ترین محصول این شرکت در ماه‌های اخیر بوده اما قطعا از سوی رقبای خود یعنی سامسونگ و اپل فشارهایی را متحمل شده است.

احتمال معرفی تبلتی رده‌پایین از HTC تا نیمه‌ی دوم سال 2015

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

شرکت اچ‌تی‌سی با این هدف که تمام انرژی خود را صرف یک محصول خاص نکند، به محصولات خود تنوع بخشیده و به تولید محصولات مرتبط با واقعیت مجازی (VR) و اخیرا تناسب اندام پرداخته است. جدیدترین محصولات این شرکت دستبند هوشمند تناسب اندام و بند سنجش ضربان قلب است.

دستبند تناسب اندام به قیمت 190 دلار و بند سنجش ضربان قلب به قیمت 80 دلار عرضه خواهد شد.