احتمال معرفی تبلتی رده‌پایین از HTC تا نیمه‌ی دوم سال 2015

بنا بر شایعات جدیدی که از طریق حساب کاربری مشهور “Upleaks” در شبکه‌ی اجتماعی “توییتر” منتشر شده، شرکت تایوانی HTC قصد دارد تبلتی رده‌پایین را تا نیمه‌ی دوم سال 2015 معرفی نماید. اگر این موضوع درست باشد، احتمالا باید شاهد معرفی این تبلت تا چند هفته‌ی آینده باشیم اما از آنجایی که هنوز این خبر قطعیت […]

بنا بر شایعات جدیدی که از طریق حساب کاربری مشهور “Upleaks” در شبکه‌ی اجتماعی “توییتر” منتشر شده، شرکت تایوانی HTC قصد دارد تبلتی رده‌پایین را تا نیمه‌ی دوم سال 2015 معرفی نماید. اگر این موضوع درست باشد، احتمالا باید شاهد معرفی این تبلت تا چند هفته‌ی آینده باشیم اما از آنجایی که هنوز این خبر قطعیت زیادی پیدا نکرده، نمی‌توانیم خیلی روی آن حساب کنیم.

با اینکه “Upleaks”، از معروفترین منابعی است که معمولا شایعات آن به حقیقت تبدیل می‌شوند، اما متاسفانه هیچ اطلاعاتی در مورد مشخصات فنی، چیپ به کار رفته، صفحه‌نمایش و … منتشر نشده است. البته یک مورد دیگر نیز وجود دارد که می‌توانیم به آن اشاره کنیم. احتمالا نام این تبلت، HTC H7 خواهد بود، اسم رمزی که می‌تواند نشان از صفحه‌نمایش 7-اینچی بودن آن داشته باشد.

HTC فروش تلفن هوشمند اقتصادی Desire 620 را با پشتیبانی از 4G، آغاز کرد!

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

پیشتر شرکت HTC با عرضه‌ی Nexus 9 به صورت مشترک با شرکت گوگل، موفقیتی خوبی را در بازار تبلت‌ها به دست آورده بود و از همان زمان، شایعاتی در مورد تمایل اچ‌تی‌سی به حضور مجدد در بازار تبلت‌ها وجود داشت. حتی پس از اینکه نکسوس 9 عرضه شد، شایعاتی در مورد عرضه‌ی نسخه‌ای از این تبلت با چیپ Mediatek در کشور چین منتشر شده بود که البته محقق نشد.

حالا باید منتظر بود و دید که آیا اچ‌تی‌سی وارد بازار تبلت‌ها خواهد شد یا خیر.