سرویس جدید تعویض گوشی‌های HTC با نام Uh-oh

گزارشات راه اندازی یک سرویس جدید توسط شذکت بزرگ و سرشناس اچ‌تی‌سی را حکایت می‌کنند. به نظر می رسد این کمپانی قصد دارد خدماتی را با نام “Uh-oh” برای تعویض گوشی‌های آسیب دیده ارائه کند. غول تایوانی این سرویس خود را در قالب گارانتی یک ساله تعویض، روی اسمارت‌فون‌هایش عرضه خواهد کرد و برخلاف گذشته […]

گزارشات راه اندازی یک سرویس جدید توسط شذکت بزرگ و سرشناس اچ‌تی‌سی را حکایت می‌کنند. به نظر می رسد این کمپانی قصد دارد خدماتی را با نام “Uh-oh” برای تعویض گوشی‌های آسیب دیده ارائه کند.

غول تایوانی این سرویس خود را در قالب گارانتی یک ساله تعویض، روی اسمارت‌فون‌هایش عرضه خواهد کرد و برخلاف گذشته که گارانتی این شرکت تنها شکسته شدن شیشه را قبول می‌کرد، این بار آسیب‌های ناشی از آب‌خوردگی گوشی را هم تحت پوشش خود قرار خواهد داد.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

همچنین نمایندگان فروش اچ‌تی‌سی در سال اول گارانتی، مشکلات بوجود آمده برای وایرلس گوشی‌ها را نیز برطرف کرده و جزئی از گارانتی برخواهند شمرد.

تصاویر جدید از گوشی‌هوشمند جدید اچ‌تی‌سی، +One M9 منتشرشد

بر اساس این گزارش احتمالا اچ‌تی‌سی یک گوشی 100 دلاری از سری One را برای حفظ مشتریان در مدت سرویس دهی، در اختیار آنان قرارخواهد داد.

هنوز مشخص نیست که کدام دسته از گوشی‌های هوشمند اچ‌تی‌سی با سرویس “Uh-oh” پشتیبانی خواهند شد، ولی آنچه که مشخص گردیده، این است که پرچمدار جدید این شرکت یعنی One M9 از این سرویس بهره خواهد برد.

مسلم است که اجرای این برنامه و مزایای آن، در آینده کمپانی اچ‌تی‌سی را در جدول فروش گوشی‌های هوشمند به درجات بالاتری خواهد رساند.