هوآوی در سال 2016 بیش از 100 میلیون دستگاه گوشی هوشمند وارد بازار کرده است

امروز شرکت هوآوی گوشی‌های هوشمند نوا را در طی یک مراسم ویژه در چین معرفی کرد ولی جالب‌تر خبر دیگری بود که این شرکت در طی این برنامه اعلام کرد. طبق این خبر شرکت هوآوی از شروع سال 2016 تاکنون بیش از 100 میلیون عدد گوشی هوشمند در سراسر جهان وارد بازار کرده است. این خبر […]

امروز شرکت هوآوی گوشی‌های هوشمند نوا را در طی یک مراسم ویژه در چین معرفی کرد ولی جالب‌تر خبر دیگری بود که این شرکت در طی این برنامه اعلام کرد. طبق این خبر شرکت هوآوی از شروع سال 2016 تاکنون بیش از 100 میلیون عدد گوشی هوشمند در سراسر جهان وارد بازار کرده است.

این خبر بسیار خوبی برای این کمپانی است، چرا که در سال 2015، این شرکت 100 میلیون گوشی هوشمند وارد بازارهای جهانی کرد و حالا در حالی‌که هنوز دو ماه و نیم تا پایان سال جاری میلادی باقی است، هوآوی توانسته رکورد سال گذشته خودش را بشکند.

قیمت ساعت هوشمند هوآوی در جدیدترین تصاویر لو رفته منطقی‌تر به نظر می‌رسد

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

قبلاً این شرکت اعلام کرده بود که بیش از شش میلیون Huawei P9 و بیش از 1.5 میلیون گوشی هوشمند Honor به فروش رسانده است و با توجه به ارائه Mate 9 در سوم نوامبر و معرفی آن به بازار قبل از پایان سال جاری میلادی، انتظار می رود رکورد این شرکت در ارائه گوشی‌های هوشمند به بازار جهانی همچنان افزایش خواهد یافت.