هدست جدید Gear VR سامسونگ با یک کنترلر مجزا عرضه می‎شود

با وجود آن‎که سامسونگ برای علاقه‎مندان گوشی‎های هوشمند در کنگره جهانی موبایل اخباری نداشت ولی این شرکت علاوه بر نسل جدید تبلت‎های خود از مدل بعدی هدست Gear VR نیز رونمایی کرد. آخرین مدل این هدست با یک لوازم‎جانبی جالب یعنی یک کنترلر مستقل ارائه شده است. این هدست دارای لنزهای 42 میلی‎متری با یک […]

sadmayeh-ad  

با وجود آن‎که سامسونگ برای علاقه‎مندان گوشی‎های هوشمند در کنگره جهانی موبایل اخباری نداشت ولی این شرکت علاوه بر نسل جدید تبلت‎های خود از مدل بعدی هدست Gear VR نیز رونمایی کرد. آخرین مدل این هدست با یک لوازم‎جانبی جالب یعنی یک کنترلر مستقل ارائه شده است.

این هدست دارای لنزهای 42 میلی‎متری با یک میدان دید 101 درجه است و از فناوری پیشرفته‎ی اصلاح اعوجاج برای به حداقل‎رسانی بیماری حرکت (motion sickness) بهره می‎برد.

هدست واقعیت‎مجازی جدید سامسونگ با دستگاه‎های دارای پورت میکرو یو‎اس‎بی و هم‎چنین یو‎اس‎بی نوع C سازگار است تا هر کدام از کاربران پرچم‎دارهای فعلی سامسونگ از زمان گلکسی اس 6، و هم‎چنین مدل‎های در پیش رو، بتوانند از این Gear VR جدید استفاده کنند.

این کنترلر قابلیت جدید این هدست به شمار می‎رود به نحوی که Gear VRهای قبلی سامسونگ فقط یک پد حساس به لمس در کنار گیجگاه سمت راست کاربر داشتند که طراحی کارپسندی نداشت. این کنترلر یک تاچ‎پد و تعدادی دکمه دارد تا به کاربر اجازه دهد اعمالی مانند نشانه‎گیری، کشیدن و رها کردن، تکان دادن، تیراندازی را انجام دهد و تجربه‎ی بازی برای او بهبود بخشیده شود.

این کنترلر از دو باتری AAA استفاده می‎کند و به طور متوسط اگر روزی 2 ساعت از آن استفاده کنید، 40 روز دوام می‎آورد. هم‎چنین دارای بندی برای بستن دور مچ است تا جلوی پرت شدن آن گرفته شود.

تبلیغات :

buy Neuralink