هدست جدید Gear VR سامسونگ با یک کنترلر مجزا عرضه می‎شود

با وجود آن‎که سامسونگ برای علاقه‎مندان گوشی‎های هوشمند در کنگره جهانی موبایل اخباری نداشت ولی این شرکت علاوه بر نسل جدید تبلت‎های خود از مدل بعدی هدست Gear VR نیز رونمایی کرد. آخرین مدل این هدست با یک لوازم‎جانبی جالب یعنی یک کنترلر مستقل ارائه شده است. این هدست دارای لنزهای 42 میلی‎متری با یک […]

با وجود آن‎که سامسونگ برای علاقه‎مندان گوشی‎های هوشمند در کنگره جهانی موبایل اخباری نداشت ولی این شرکت علاوه بر نسل جدید تبلت‎های خود از مدل بعدی هدست Gear VR نیز رونمایی کرد. آخرین مدل این هدست با یک لوازم‎جانبی جالب یعنی یک کنترلر مستقل ارائه شده است.

این هدست دارای لنزهای 42 میلی‎متری با یک میدان دید 101 درجه است و از فناوری پیشرفته‎ی اصلاح اعوجاج برای به حداقل‎رسانی بیماری حرکت (motion sickness) بهره می‎برد.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

هدست واقعیت‎مجازی جدید سامسونگ با دستگاه‎های دارای پورت میکرو یو‎اس‎بی و هم‎چنین یو‎اس‎بی نوع C سازگار است تا هر کدام از کاربران پرچم‎دارهای فعلی سامسونگ از زمان گلکسی اس 6، و هم‎چنین مدل‎های در پیش رو، بتوانند از این Gear VR جدید استفاده کنند.

هدست واقعیت مجازی هوآوی به صورت رسمی معرفی شد؛ کلون‌ هدست سامسونگ

این کنترلر قابلیت جدید این هدست به شمار می‎رود به نحوی که Gear VRهای قبلی سامسونگ فقط یک پد حساس به لمس در کنار گیجگاه سمت راست کاربر داشتند که طراحی کارپسندی نداشت. این کنترلر یک تاچ‎پد و تعدادی دکمه دارد تا به کاربر اجازه دهد اعمالی مانند نشانه‎گیری، کشیدن و رها کردن، تکان دادن، تیراندازی را انجام دهد و تجربه‎ی بازی برای او بهبود بخشیده شود.

این کنترلر از دو باتری AAA استفاده می‎کند و به طور متوسط اگر روزی 2 ساعت از آن استفاده کنید، 40 روز دوام می‎آورد. هم‎چنین دارای بندی برای بستن دور مچ است تا جلوی پرت شدن آن گرفته شود.