اخبار شرکت‌هاموبایل

برنامه زمانی عرضه آپدیت اندروید 6 برای گوشی‌های هوشمند لنوو فاش شد

به‌تازگی یک برنامه زمانی به بیرون درز کرده است که در آن زمان دریافت آپدیت اندروید 6 مارشمالو برای برخی از گوشی‌های هوشمند شرکت چینی‌تبار لنوو لیست شده است. بر اساس این لیست، اولین گوشی‌هوشمند لنوو که این آپدیت را دریافت خواهد کرد، نسخه بین‌المللی Lenovo K3 Note خواهد بود که آن‌طور که لنوو برنامه‌ریزی کرده است، آپدیت اندروید 6 برای این گوشی در اسفندماه سال جاری منتشر خواهد شد و در کنار آن نسخه چینی Lenovo Vibe X3 و نسخه بومی Lenovo Vibe P1 هم نیز در همان ماه این به‌روزرسانی را دریافت خواهند کرد.

در این لیست قید شده است که در فروردین‌ماه سال آینده، اندروید 6 به نسخه چینی گوشی Lenovo K3 Note و نسخه بین‌المللی Lenovo A7000 خواهد آمد. در اردیبهشت‌ماه نسخه‌های بین‌المللی گوشی‌های Vibe X3 و Vibe P1 اندروید 6 مارشمالو را تجربه خواهند کرد و در تیرماه نیز نسخه بین‌المللی Lenovo S1 نیز میزبان این به‌روزرسانی خواهد بود و به دنبال آن، ماه بعد مدل‌های بین‌المللی Vibe X3+ و A7000+ این آپدیت را دریافت خواهند کرد.

گفتنی است این برنامه زمانی بر اساس پستی در سایت Weibo عنوان شده است که به همین علت هم نمی‌توان تنها به آن استناد کرد؛ بنابراین تا انتشار رسمی این برنامه زمانی از سوی لنوو، این لیست را باید رد حد یک شایعه دانست.لمملی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا