اخبار شرکت‌هاشایعات

سیستم پرداخت G Pay، برنامه‌ی بعدی ال‌جی برای رقابت با سایر شرکت‌ها

ال‌جی ممکن است به زودی تبدیل به یکی دیگر از شرکت‌هایی شود که با معرفی سرویس پرداخت گوشی‌های هوشمند به نام G Pay خود را وارد رقابت با دیگر شرکت‌ها در این زمینه کند. براساس جدیدترین شایعات منتشر شده، ال‌جی دو نام تجاری G Pay و LG G Pay را در آمریکا و کره‌ی جنوبی ثبت کرده است. بنابراین با توجه به ثبت شدن این دو نام تجاری در دو کشور متفاوت می‌توان این انتظار را داشت که به زودی ال‌جی وارد عرصه‌ی سیستم پرداخت گوشی‌های هوشمند در مناطق مختلفی از دنیا شود.

حتی مدیرعامل این شرکت نیز در زمان معرفی گوشی‌هوشمند جدید V10 اشاره‌هایی به این سرویس داشت و حال به نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد به طور جدی وارد این عرصه شود. همچنین منابع مختلفی به این نکته اشاره داشته‌اند که ممکن است سیستمی که ال‌جی در سیستم پرداخت خود به کار خواهد برد از سیستم به کار رفته در دیگر شرکت‌ها بسیار هوشمند‌تر بوده و دارای قابلیت‌های ویژه‌ای خواهد بود.

سیستم پرداخت G Pay، برنامه‌ی بعدی ال‌جی برای رقابت با سایر شرکت‌ها

سیستم‌ پرداخت هوشمند از طریق گوشی‌های همراه از چندین سال پیش مورد استفاده قرار می‌گرفت اما تا وقتی که شرکت‌هایی همچون اپل، سامسونگ و گوگل وارد این رقابت نشدند، این سیستم نتوانست به طور جدی کار خود را ادامه دهد. به‌هرحال با ورود این شرکت‌ها و به زودی با ورود ال‌جی شاید بتوانیم شاهد پیشرفته‌تر شدن این سیستم و افزایش امنیت آن‌ها باشیم. بدون شک افزایش رقابت و وارد شدن شرکت‌های بزرگ می‌تواند کمک به‌سزایی به بهتر شدن این سیستم کند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا