ساعت‌های هوشمندشایعات

آیا موتورلا در حال کار بر روی نسل جدید ساعت هوشمند Moto 360 2 می‌باشد؟

به تازگی تصویر جدید در فضای مجازی منتشر شده که شایعات نشان می‌دهند این تصویر لو رفته، مربوط به ساعت هوشمند Moto 360 2 می‌باشد. البته اینکه موتورلا در حال کار بر روی نسل جدیدی از ساعت هوشمند Moto 360 باشد، چندان دور از انتظار نیست.

وب‌سایت Phandroid نیز اعلام کرده که این تصویر، به احتمال زیاد به ساعت هوشمند Moto 360 2 مربوط می‌شود چرا که طراحی آن کاملا مشابه با طرح مفهومی‌ای که ماه گذشته شرکت لنوو در یکی از وبلاگ‌های خود منتشر ساخته، می‌باشد. همراه با این تصویر، اطلاعاتی در مورد صفحه‌نمایش این ساعت هوشمند منتشر شده که نشان می‌دهد Moto 360 2، صفحه‌نمایشی با وضوح تصویر 360×360 و اسم رمز Smelt دارد.

البته این طراحی که مشاهده می‌کنید، ابتدا و به صورتی دیگر در وب‌سایت Weibo مشاهده شده بود که نشان می‌داد این ساعت هوشمند، صفحه‌ای کاملا دایره‌ای شکل داشته و جنس بدنه‌ی آن نیز از فلز می‌باشد. اما همانطور که در تصویر قرار گرفته مشخص است، یک دکمه‌ی فیزیکی در قسمت کناری این ساعت تعبیه شده که برخلاف تصویر قبلی است.

سال گذشته، نسل اول از ساعت هوشمند Moto 360 معرفی شد و به نظر می‌رسد که نسل دوم از این ساعت، در کنفرانس Google I/O معرفی شود. البته هنوز هیچ چیزی تایید نشده و اینها، تنها شایعاتی هستند که تیتر اول سایت‌های مختلف قرار می‌گیرند. پس در روزهای آتی با تک‌نیوز و اخباری بیشتری در مورد این ساعت هوشمند همراه باشید.

دیدگاه کاربر


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا