عنوان Need For Speed Reboot تا بهار سال آینده برای پلتفرم PC تاخیر خورد

نسخه‌ی جدید از بازی Need For Speed که قرار است با دنیایی آشنا در اختیار گیمران قرار بگیرد، در حال ساخته شدن توسط شرکت Ghost Games بوده و شرکت Electronic Arts نیز مسئول انتشار این بازی می‌باشد. این عنوان قرار بود در ماه نوامبر، برای Xbox One، Play Station 4 و PC عرضه گردد اما طبق […]

نسخه‌ی جدید از بازی Need For Speed که قرار است با دنیایی آشنا در اختیار گیمران قرار بگیرد، در حال ساخته شدن توسط شرکت Ghost Games بوده و شرکت Electronic Arts نیز مسئول انتشار این بازی می‌باشد. این عنوان قرار بود در ماه نوامبر، برای Xbox One، Play Station 4 و PC عرضه گردد اما طبق خبری که به تازگی منتشر شده، عرضه‌ی این بازی برای پلتفرم PC، تا بهار سال آینده به تعویق افتاده است.

توسعه‌دهنده این عنوان، شرکت Ghost Games اذعان داشت که بازخورد گیمران از این عنوان، برای آنها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. یکی از مواردی که سازندگان در مورد آن، درخواست‌های زیادی را دریافت کرده‌اند، قفل نمودن فریم بازی و امکان فریم‌گیری تا حد ممکن می‌باشد. درخواست‌های بسیار زیادی که گیمران برای بهبود بازی داشته‌اند، باعث شده تا شرکت Ghost Games عرضه‌ی این عنوان برای پلتفرم PC را برای چند ماه به تعویق بیندازد و این بازی را بهار سال 2016 آماده‌ی عرضه کند.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

در کنار این موضوع، زمان اضافی که در اختیار شرکت قرار گرفته، می‌تواند به سازندگان اجازه دهد تا آنها ویژگی‌های بصری بازی را نیز تا حد زیادی افزایش دهند. همچنین سازندگان وعده داده‌ند در زمان عرضه این بازی برای PC، تمامی بروزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی که برای نسخه‌های کنسولی عرضه می‌گردد، همگی در اختیار پی‌سی گیمرها نیز قرار خواهد گرفت.

همچنین از آنجایی که نسخه‌ی جدید بازی Need For Speed، نیازمند اتصال همیشگی به اینترنت را دارا می‌باشد، پایدار بودن سرورها هم از جمله مهم‌ترین مواردی است که نباید به سادگی از آن گذشت. برای اطمینان از این موضوع، Ghost Games قصد دارد تا نسخه‌ای آزمایشی از این عنوان را برای کنسول‌ها عرضه کرده و پایداری سرورهای خود را به صورت کامل آزمایش نماید. اگر حقیقت را بخواهید، هیچ کدام از عناوینی که قرار بوده به صورت دائمی به اینترنت متصل باشند، در زمان عرضه بدون مشکل در اختیار گیمران قرار نگرفته‌اند. آیا این موضوع اینبار برای نسخه‌ی جدید NFS اتفاق خواهد افتاد؟

[E3 2015] دانلود تمامی کنفرانس‌های E3 2015 با لینک مستقیم و کیفیت 1080p

فرانچایز بزرگ و محبوب Need For Speed، اولین بار در سال 1994 برای 3DO عرضه گشت و پس از دو سال، به سختی برای پلی‌استیشن نیز پورت شد. شش نسخه‌ی اول از این بازی که در زمان عرضه، از محبوب‌ترین بازی‌های کامپیوتری به حساب می‌آمدند، تمرکز خاصی بر روی خودروهای قدرتمند و سوپراسپرت داشت و از نسخه‌ی سوم بود که پلیس‌ها نیز به بازی اضافه شدند. وجود پلیس‌ها در نسخه‌ی چهارم بسیار زیبا کار شده بود و در نسخه‌ی پنجم از این بازی که در سال 2000 و با نام Need For Speed: Prosche عرضه گشت، شاهد بهترین و جذاب‌ترین عنوان در این سری با گرافیکی خارق‌العاده بودیم که البته هیچ پلیسی در آن دیده نمیشد و سرانجام EA تصمیم گرفت از شماره‌ی ششم از این عنوان، پلیس‌ها را به عضوی جدانشدنی از این عنوان وارد بازی کند.

سال 2003 نیز Electronic Arts با عرضه‌ی بازی Need For Speed: Underground، تحولی عظیم در دنیای بازی‌ها اتومبیل‌رانی و همچنین خود این سری را به وجود آورد. و شاید بتوانیم بگوییم که این نسخه باعث شد بسیاری از عناوین فعلی شکل بگیرند.

نسخه‌ی جدید از این بازی نیز یک بازسازی کامل از بازی Need For Speed: Underground با گرافیک بصری فوق‌العاده بالا و امکانات بسیار بیشتر می‌باشد و امید می‌رود که باز هم همان محبوبیت فوق‌العاده سری بازی‌های NFS با عرضه‌ شدن این نسخه، تکرار گردد.