بیست‌وهشتم می منتظر معرفی رام اختصاصی OnePlus با نام HydrogenOS باشید!

صبح امروز، کمپانی چینی OnePlus به صورت رسمی اعلام کرد که رام اختصاصی و جدید این شرکت، با نام HydrogenOS به زودی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. پیشتر، این شرکت از رام اختصاصی خود با نام OxygenOS رونمایی و آن را در اختیار کاربران سراسر دنیا قرار داده بود. رام اختصاصی OxygenOS که ماه گذشته عرضه […]

صبح امروز، کمپانی چینی OnePlus به صورت رسمی اعلام کرد که رام اختصاصی و جدید این شرکت، با نام HydrogenOS به زودی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. پیشتر، این شرکت از رام اختصاصی خود با نام OxygenOS رونمایی و آن را در اختیار کاربران سراسر دنیا قرار داده بود.

رام اختصاصی OxygenOS که ماه گذشته عرضه شد، به صورت کامل با گوشی‌هوشمند OnePlus One بهینه شده و کارایی بسیار بالایی دارد. همچنین پایه‌ی آن بر اساس ساختار اندروید 5.0 طراحی شده و از پایداری بالایی نیز برخوردار می‌باشد.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

اما HyderogenOS که قرار است 28 می در اختیار کاربران قرار بگیرد، نسخه‌ی چینی از OxygenOS بوده و بر اساس اندروید 5.0 طراحی شده است. از ویژگی‌های این رام که تنها برای کاربران چینی منتشر می‌شود، می‌توان به بهتر شدن عملکرد این گوشی‌هوشمند در کنار بهبود مصرف باتری آن اشاره کرد.

گوشی OnePlus 3T در 25 آبان‌ماه رونمایی می‌شود

از سوی دیگر، انتظار می‌رود گوگل، نسخه‌ی جدیدی از سیستم‌عامل اندروید را که در حال حاضر با نام Android M شناخته می‌شود، در کنفرانس سالانه‌ی I/O خود و در تاریخ بیست‌وهشتم می، معرفی خواهد نمود.

هنوز اطلاعات بیشتری منتشر نشده و باید تا 28 می صبر کرده و ببینیم که HydrogenOS، ارتباطی با Android M خواهد داشت یا نه.