هوآوی موفق به فروش بیش از 12 میلیون گوشی P9 و P9 Plus شده است

در سال 2016 زمانی که بازار گوشی‎های همراه با کسادی خاصی همراه بود، شرکت هوآوی اعلام کرد که موفق به فروش 10 میلیون دستگاه از گوشی‎های Huawei P9 و Huawei P9 Plus شده و این رقم از آن زمان 2 میلیون دستگاه نیز افزایش یافته است. بنابراین به طور کلی، این شرکت توانسته است در […]

در سال 2016 زمانی که بازار گوشی‎های همراه با کسادی خاصی همراه بود، شرکت هوآوی اعلام کرد که موفق به فروش 10 میلیون دستگاه از گوشی‎های Huawei P9 و Huawei P9 Plus شده و این رقم از آن زمان 2 میلیون دستگاه نیز افزایش یافته است. بنابراین به طور کلی، این شرکت توانسته است در سراسر جهان بیش از 12 میلیون گوشی P9 و P9 Plus را به فروش برساند. منبع این اطلاعات، مدیرعامل بخش کسب و کار تولیدات مخصوص مصرف‎کننده‎ی هوآوی یعنیYu ChengDong است که بعضی از افراد او را با نام Richard Yu می‎شناسند. این مدیرعامل می‎گوید دو گوشی Huawei P10 و P10 Plus نیز که به تازگی وارد بازار شده‎اند، بایستی به فروشی بیش از 10 میلیون دستگاه دست پیدا کنند.

هوآوی که عنوان سومین تولیدکننده‎ی بزرگ گوشی‎های هوشمند را در جهان به دوش می‎کشد، در سال 2016 موفق شد 139 میلیون گوشی وارد بازار کند. این عدد نه تنها قابل توجه بوده بلکه هم‎چنین به نسبت تعداد گوشی‎هایی که این شرکت در سال 2015 روانه‎ی بازار کرد، واقعا بیشتر شده است. به نحوی که مقدار عرضه‎ی گوشی‎های این شرکت در سال 2016 به نسبت سال قبل از آن 29 درصد افزایش یافت.

هوآوی قصد دارد تا پایان سال جاری میلادی یک گوشی پرچم‌دار خود را روانه بازار آمریکا کند

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

آقای Yu هم‎چنین برای این شرکت هدف بزرگی را در نظر گرفته است. در ماه فوریه‎ی 2016 او اعلام کرد که طی دو سه سال آینده هوآوی جایگاه اپل را به عنوان دومین تولیدکننده‎ی بزرگ گوشی‎های هوشمند در جهان تصاحب خواهد کرد. او هم‎چنین ادعا کرده است که تا سال 2021، این برند چینی با کنار زدن سامسونگ به بزرگترین تولیدکننده‎ی گوشی‎های هوشمند در جهان تبدیل می‎شود. این اهداف واقعا جاه‎طلبانه هستند و اگر هوآوی واقعا قصد دارد تا سال 2019 و 2021 به ترتیب جایگاه‎های اپل و سامسونگ را بگیرد، بایستی بگوییم که عملکرد گوشی‎های Huawei P10 و P10 Plus هنوز نماینده‎های خوبی برای این ادعا نیستند.