کسب و کارها

بهترین شارژر، اداپتور و کابل مناسب ایفون 13 و 13 پرو مکس

جدیدترین و بهترین گوشی اپل یعنی سری آیفون 13، از بهترین گوشی های بازار با عمر باتری بسیار خوب است. با این حال، برای بهره مندی کامل از عمر باتری شگفت انگیز، به یک شارژر و آداپتور سریع Fast برای آیفون 13، و 13 مینی، 13 پرو و 13 پرومکس خود نیاز دارید. تمام مدل […]

جدیدترین و بهترین گوشی اپل یعنی سری آیفون 13، از بهترین گوشی های بازار با عمر باتری بسیار خوب است. با این حال، برای بهره مندی کامل از عمر باتری شگفت انگیز، به یک شارژر و آداپتور سریع Fast برای آیفون 13، و 13 مینی، 13 پرو و 13 پرومکس خود نیاز دارید.

تمام مدل های آیفون 13 حداکثر سرعت شارژ 20 وات را پشتیبانی می کنند. به گفته اپل ، این قدرت کافی است تا در عرض 30 دقیقه آیفون خود را به 50 درصد شارژ برساند، البته به شرطی که شارژر سریع 20 واتی یا بالاتر داشته باشید.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

اگر شما در پی یافتن و خرید شارژر و آداپتور ایفون هستید، ما در مقاله بهترین شارژر، آداپتور و کابل مناسب آیفون 13 و 13 پرو مکس بهترین پیشنهادها را برای شما آماده کرده‌ایم. قیمت، دوام و سازگاری همگی هنگام انتخاب این دستگاه‌های شارژ در نظر گرفته شده‌اند.  

مهم ترین نکته ای که کاربران هنگام خرید شارژر باید به آن توجه کنند سرعت شارژر است. شارژرهای بی سیم و سیمی در عملکرد متفاوت هستند. به عنوان مثال، اکثر شارژرهای سیمی 20 وات هستند، در حالی که یک شارژر بی سیم Qi تنها می تواند 7.5 وات تولید کند. البته MagSafe جدید اپل می تواند سرعت شارژ بی سیم استاندارد 15 واتی را در اختیار کاربران قرار دهد.

بهترین شارژر برای ایفون ۱۳

شرکت اپل این شارژر را برای ایفون ۱۳ پیشنهاد می کند. شارژر سریع 20 واتی از نظر سازگاری گزینه بسیار خوبی استاین شارژر قیمت نسبتا گرانی دارد چون محصول خود اپل است ولی یشنهاد می کنیم حتما از این شارژر استفاده کنید. سرعت بالای این شارژر در کنار کیفیت مطلوب، این شارژر را تبدیل به یکی از بهترین شارژر ایفون ۱۳ اپل کرده است.
این شارژر شامل یک اداپتور ایفون ۱۳ و یک کابل ایفون ۱۳ می باشد که هر کدام را نیز به صورت جداگانه نیز می توان تهیه کرد. از آدرس اینرنتی زیر می توانید این شارژر را تهیه کنید:

iphone-battery.ir/product/iphone-13-charger

همچنین  شما می توانید با استفاده از شارژر مگ سیف ایفون ۱۳ گوشی خود را شارژ کنید. MegSafe Charger اپل در لغت به معنای MAG که مخفف Magnetic آهنربا و Safe به معنی امن است می باشد. این شارژر از طریق آهنربایی که در شارژر تعبیه شده است به گوشی ایفون وصل شده و گوشی شما را بدون اتصال به سیم و به صورت فوق العاده عالی شارژ می کند. اپل این کار را به دلیل افزایش ایمنی محصولات خود در برابر ولتاژهای غیرعادی انجام داد.

اپل، سازنده این شارژرها به منظور ارتقای کیفیت و هم سطح کردن شارژر همه دستگاه های خود، شارژر مگ سیف را به صورت جداگانه به فروش می رساند.

بهترین شارژر برای ایفون ۱۳ پرومکس

شرکت اپل این شارژر را برای ایفون ۱۳ پرومکس پیشنهاد می کند. شارژر سریع 20 واتی از نظر سازگاری گزینه بسیار خوبی است. این شارژر قیمت نسبتا گرانی دارد چون محصول خود اپل است ولی یشنهاد می کنیم حتما از این شارژر استفاده کنید. سرعت بالای این شارژر در کنار کیفیت مطلوب، این شارژر را تبدیل به یکی از بهترین شارژر ایفون ۱۳ پرومکس اپل کرده است. از آدرس اینرنتی زیر می توانید این شارژر را تهیه کنید:

iphone-battery.ir/product/iphone-13-pro-max-charger

بهترین شارژر، اداپتور و کابل مناسب ایفون 13 و 13 پرو مکس | تکنا - کسب و کارهاهمچنین  شما می توانید با استفاده از شارژر مگ سیف ایفون ۱۳ پرومکس گوشی خود را شارژ کنید. MegSafe Charger اپل در لغت به معنای MAG که مخفف Magnetic آهنربا و Safe به معنی امن است می باشد. این شارژر از طریق آهنربایی که در شارژر تعبیه شده است به گوشی ایفون وصل شده و گوشی شما را بدون اتصال به سیم و به صورت فوق العاده عالی شارژ می کند. اپل این کار را به دلیل افزایش ایمنی محصولات خود در برابر ولتاژهای غیرعادی انجام داد.

اپل، سازنده این شارژرها به منظور ارتقای کیفیت و هم سطح کردن شارژر همه دستگاه های خود، شارژر مگ سیف را به صورت جداگانه به فروش می رساند. 

بهترین شارژر برای ایفون ۱۳ پرو

شرکت اپل این شارژر را برای ایفون ۱۳ پرو پیشنهاد می کند. شارژر سریع 20 واتی از نظر سازگاری گزینه بسیار خوبی است. این شارژر قیمت نسبتا گرانی دارد چون محصول خود اپل است ولی یشنهاد می کنیم حتما از این شارژر استفاده کنید. سرعت بالای این شارژر در کنار کیفیت مطلوب، این شارژر را تبدیل به یکی از بهترین شارژر ایفون ۱۳ پرو اپل کرده است. این شارژر شامل یک اداپتور ایفون ۱۳ پرو و یک کابل ایفون ۱۳ پرو می باشد که هر کدام را نیز به صورت جداگانه نیز می توان تهیه کرد.

همچنین  شما می توانید با استفاده از شارژر مگ سیف ایفون ۱۳ پرو گوشی خود را شارژ کنید. MegSafe Charger اپل در لغت به معنای MAG که مخفف Magnetic آهنربا و Safe به معنی امن است می باشد. این شارژر از طریق آهنربایی که در شارژر تعبیه شده است به گوشی ایفون وصل شده و گوشی شما را بدون اتصال به سیم و به صورت فوق العاده عالی شارژ می کند. اپل این کار را به دلیل افزایش ایمنی محصولات خود در برابر ولتاژهای غیرعادی انجام داد.

اپل، سازنده این شارژرها به منظور ارتقای کیفیت و هم سطح کردن شارژر همه دستگاه های خود، شارژر مگ سیف را به صورت جداگانه به فروش می رساند.

آی باتری iBattery مرجع خرید های آیفونی

آی باتری iBattery با نشانی iphone-battery.ir ، اولین فروشگاه اینترنتی و مرجع تخصصی خرید باتری و شارژر آیفون در ایران می باشد.