شهریورماه منتظر عرضه گوشی V20 ال‌جی باشید

اگر آن‌طور که گفته می‌شود ال‌جی با پرچم‌دار فعلی خود، جی 5، به مشکل برخورده باشد به نظر می‌رسد این شرکت کره‌ای تبار به گوشی جدیدی برای در دست گرفتن بازار و جبران ضررهای مالی نیاز داشته باشد و گزارش جدید منتشر شده، جانشین گوشی V10 ال‌جی را گزینه‌ی مناسبی برای این کار می‌داند. در […]

اگر آن‌طور که گفته می‌شود ال‌جی با پرچم‌دار فعلی خود، جی 5، به مشکل برخورده باشد به نظر می‌رسد این شرکت کره‌ای تبار به گوشی جدیدی برای در دست گرفتن بازار و جبران ضررهای مالی نیاز داشته باشد و گزارش جدید منتشر شده، جانشین گوشی V10 ال‌جی را گزینه‌ی مناسبی برای این کار می‌داند. در این گزارش آمده است که ال‌جی در شهریورماه امسال گوشی جدیدی را موسوم به V20 عرضه خواهد کرد.

ETNews، یکی از معتبرترین مجلات دنیای تکنولوژی در کشور کره‌ی جنوبی مطلبی را منتشر کرده که براساس آن، دو شرکت ال‌جی و سامسونگ در سال جاری پرچم‌داران خود را زودتر از آن‌چه فکرش را می‌کردیم وارد بازار می‌کنند. سامسونگ، گلکسی نوت 7 را همزمان با معرفی این گوشی، روانه بازار خواهد کرد و ال‌جی هم به همین شکل و همزمان با معرفی V20، آن را برای فروش قرار می‌دهد.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

یکی از نکات قابل توجه در مورد پرچم‌دار بعدی ال‌جی، نام‌گذاری آن بوده است. گفته شده ال‌جی نام گوشی بعدی خود را V11 قرار نخواهد داد و V20 به عنوان جایگزین گوشی V10 این شرکت که در سال گذشته معرفی شد، شناخته می‌شود.

ال‌جی تبلت جدید G Pad III 8.0 را معرفی کرد؛ پردازنده 8 هسته‌ای و نمایشگر 8 اینچی

از سوی دیگر، سامسونگ می‌خواهد با عرضه کردن زودتر از موعد گلکسی نوت 7، به قدرت خود در بازارهای جهانی و موفقیت گلکسی اس 7 و اس 7 اج ادامه دهد؛ اما ال‌جی هدفی دیگر را برای زود عرضه‌کردن V20 دارد و آن چیزی نیست جز فراموش کردن G5 ال‌جی، چراکه این گوشی با شکست بزرگی مواجه شده است.

طبیعتا ال‌جی در صورتی که این گوشی را در اواسط شهریورماه وارد بازار کند، باید با رقیبی بسیار قدرت‌مند به رقابت بپردازد. آیفون 7 اپل هم در همان تاریخ عرضه خواهد شد و ال‌جی در میان دو غول دنیای تکنولوژی، سامسونگ و اپل، کار بسیار سختی را در پیش خواهد داشت.

به‌هر‌حال مشخص نیست که گوشی بعدی ال‌جی چه نام خواهد داشت و آیا گزارشی که امروز منتشر شده،‌ به اندازه‌ی کافی معتبر بوده یا خیر اما بدون شک، ال‌جی باید برای به دست گرفتن بازار و جبران ضررهای مالی خود، هرچه سریع‌تر گوشی جدید و قدرت‌مندی را روانه ویترین‌های مغازه‌ها کند.