اپراتور Rogers کانادا به علت مشکلات متعدد، انتشار اندروید لالی‌پاپ را برای Galaxy S5 متوقف کرد

در حدود دو هفته پیش بود که سامسونگ تصمیم گرفته تا آخرین ورژن از اندروید لالی پاپ را برای کشور کانادا هم منتشر کند. اپراتور‌هایم مختلفی این آپدیت را دریافت کردند. اپراتور همراه Bell این آپدیت را در ابتدا شروع کرد و بعد از آن حدود شش روز قبل اپراتور Koodo Mobile اندروید لالی پاپ را تقدیم کاربران گلکسی اس 5 کرد. یکی دیگر از اپراتور‌های معروف کانادا Rogers هم حدود شش روز پیش این آیدپت را منتشر کرد اما به دلیل مشکلاتی که این آپدیت برای کاربران به وجود آورده آن‌ها تصمیم گرفتند تا فعلا انتشار آن را متوقف کنند.

در حدود دو هفته پیش بود که سامسونگ تصمیم گرفت تا آخرین ورژن از اندروید لالی پاپ را برای کشور کانادا هم منتشر کند. اپراتور‌هایم مختلفی این آپدیت را دریافت کردند. اپراتور همراه Bell این آپدیت را در ابتدا شروع کرد و بعد از آن حدود شش روز قبل اپراتور Koodo Mobile اندروید لالی پاپ را تقدیم کاربران گلکسی اس 5 کرد. یکی دیگر از اپراتور‌های معروف کانادا Rogers هم حدود شش روز پیش این آیدپت را منتشر کرد اما به دلیل مشکلاتی که این آپدیت برای کاربران به وجود آورده آن‌ها تصمیم گرفتند تا فعلا انتشار آن را متوقف کنند.

مشکل از آن جایی شروع شد که یکی از کاربران سایت Reddit بعد از آپدیت گوشی خود که از اپراتور Rogers بوده، با ری استارت‌های مکرر روبه‌رو می‌شد. او با اپراتور همراه خود تماس گرفته و آن‌ها هم برایش یک گوشی جایگزین فرستادند. او گوشی جدید خود را دریافت کرده و بعد از وارد کردن اکانت گوگل خود با اروری عجیب برای آپدیت دوباره‌ی گوشی مواجه شده. این ارور آپدیت لالی پاپ را در اختیارش قرار نداده و به نظر می‌رسد فعلا اپراتور Rogers دست از ارائه‌ی آپدیت جدید گوگل برای پرچمدار فعلی سامسنوگ برداشته است.

نهایتا، امروز مشخص شد که این اپراتور به دلیل وجود باگ‌هایی در آپدیت اندروید 5 گوگل برای گلکسی اس 5 انتشار آن را عقب انداخته است. مسئولان سامسونگ هم هنوز صحبتی در این مورد نکرده‌اند. پس اگر شما هم منتظر دریافت اندروید لالی‌پاپ برای گلکسی اس 5 خود هستید باید کمی بیشتر منتظر بمانید.

پیشنهاد ویژه : قیمت ارز دیجیتال
پیشنهاد ویژه : سرور HP
پیشنهاد ویژه : تعمیر کامپیوتر تهران
پیشنهاد ویژه : ترجمه رسمی آلمانی

پیشنهاد ویژه

خرید بلیط هواپیما فلای تودی

پیشنهاد ویژه

لیست کامل و نرخ لحظه ای ارزهای دیجیتال