شایعه: Oppo Find 9 به محافظ صفحه‌نمایش گوریلا گلس 5 مجهز می‌شود

براساس آخرین شایعات و اخبار منتشر شده از کشور چین، گوشی Oppo Find 9 که اخیرا مورد توجه شایعات بسیاری قرار گرفته به محافظ صفحه‌نمایش گوریلا گلس 5 مجهز خواهد شد. محافظ صحفه‌نمایش گوریلا گلس 5 آخرین تکنولوژی به کار رفته برای محافظت از نمایشگرهای گوشی‌های هوشمند بوده و گفته می‌شود این محافظ می‌تواند در […]

براساس آخرین شایعات و اخبار منتشر شده از کشور چین، گوشی Oppo Find 9 که اخیرا مورد توجه شایعات بسیاری قرار گرفته به محافظ صفحه‌نمایش گوریلا گلس 5 مجهز خواهد شد. محافظ صحفه‌نمایش گوریلا گلس 5 آخرین تکنولوژی به کار رفته برای محافظت از نمایشگرهای گوشی‌های هوشمند بوده و گفته می‌شود این محافظ می‌تواند در 80 درصد مواقع و تا ارتفاع 1.6 متری، از نمایشگر گوشی به خوبی محافظت کند.

اگر بخواهیم نگاهی به شایعات گذشته‌ی پیرامون گوشی Find 9 بیندازیم به چیپست اسنپ‌دراگون 821، نمایشگر 5.5 اینچی QHD و 8 گیگابایت رم می‌رسیم که نشان می‌دهد این گوشی به اولین گوشی هوشمندی تبدیل خواهد شد که دارای چنین حافظه‌ی رمی خواهد بود. گفته می‌شود مقدار فضای داخلی این گوشی هم به 128 گیگابایت می‌رسد که همین رقم نیز بسیار قابل توجه است.

Oppo A37 رسماً رونمایی شد؛ چیپست اسنپ‌دراگون 410 و دوربین 8 مگاپیکسلی

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

سنسوری 21 مگاپیکسلی برای دوربین دوگانه‌ی این محصول در نظر گرفته شده و برای دوربین جلوی Find 9 هم سنسوری 16 مگاپیکسلی تعبیه خواهد شد. توان گوشی مورد نظر را باتری با ظرفیت 4100 میلی‌آمپر تامین می‌کند که از تکنولوژی شارژ فوق‌سریع VOOC هم بهره خواهد برد.