بررسی‌هاتست باتریموبایلویژه

تست باتری Samsung Galaxy S6 edge

چند روز پیش که نتایج تست باتری گلکسی اس6 سامسونگ را منتشر کردیم، شاید به نظر خیلی ها آمد که S6 edge نیز نتایج مشابه‌ای را در تست‌های GSMarena به دست خواهد آورد؛ اما ظاهرا اینطور نبوده!

اینطور که پیداست، کلاک پایینتر چیپست این تلفن هوشمند نسبت به گلکسی اس6 و البته مقداری نور کمتر نمایشگر باعث شده تا اس6 اج بتواند عمر باتری طولانی‌تری نسب به اس6 داشته باشد.

همانطور که در تصویر فوق نیز پیداست، این تلفن هوشمند در تست مکالمه‌ی شبکه 3G توانسته است به رکوردی نزدیک به 20 ساعت دست یابد که رکورد بسیار خوبی به حساب می آید.

در تست‌های وبگردی با Wi-Fi و پخش ویدئو نیز گلکسی اس6 اج توانسته است به ترتیب رکوردهای 10 ساعت و 56 دقیقه و 12 ساعت و 12 دقیقه را ثبت نماید.

درنهایت، اگر شما از این تلفن هوشمند، بصورت روزانه یک ساعت برای وبگردی، یک ساعت برای مکالمه و یک ساعت برای تماشای ویدئو استفاده کنید، باتری آن در حالت عادی 73 ساعت دوام خواهد آورد که رکورد مناسبی به حساب می آید.

لازم به ذکر است، درصورتی که حالت ساعت شب در این تلفن هوشمند فعال باشد (ساعتی که در هنگام خاموش بودن نمایشگر، در یک طرف گوشی نمایش داده میشود)، این زمان به 54 ساعت کاهش می‌یابد.

galaxy-s6-edge-side

موضوع قابل توجه دیگری نیز که می‌توان عنوان کرد، این است که باتری گلکسی اس6 اج در مدت حدود 1 ساعت و 23 دقیقه بصورت کامل شارژ می‌شود که این به معنی حدود 5 دقیقه زمان مورد نیاز بیشتر نسبت به گلکسی اس6 است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن