گلکسی Xcover 4 سامسونگ به‌زودی معرفی می‌شود

از زمانی که سامسونگ از سری سوم گوشی Xcover در سال 2015 رونمایی کرد، خبر جدیدی از نسخه‌ی جدید این گوشی‌های سفت و سخت سامسونگ منتشر نشده است. به نظر می‌رسد که سامسونگ هر دو سال یک بار از این گوشی‌ها رونمایی می‌کند و احتمالا در سال جاری، شاهد نسل چهارم گوشی‌ Xcover چشم بادامی‌های […]

از زمانی که سامسونگ از سری سوم گوشی Xcover در سال 2015 رونمایی کرد، خبر جدیدی از نسخه‌ی جدید این گوشی‌های سفت و سخت سامسونگ منتشر نشده است. به نظر می‌رسد که سامسونگ هر دو سال یک بار از این گوشی‌ها رونمایی می‌کند و احتمالا در سال جاری، شاهد نسل چهارم گوشی‌ Xcover چشم بادامی‌های کره‌ای باشیم.

حالا سری چهارم از گوشی‌های Xcover سامسونگ تایدییه‌ی وای‌فای را دریافت کرده است. این گوشی که با مدل SM-G390F در این تاییدیه دیده شده به نظر می‌رسد نسخه‌ی چهارم سری گوشی‌های Xcover سامسونگ باشد چرا که نسخه‌ی سوم شماره مدل  SM-G388F را یدک می‌کشد.

تاکنون اطلاعات زیادی در مورد این گوشی منتشر نشده و تنها نکته‌ی قابل توجه در این تاییدیه‌، پشتیبانی از اندروید نوقا بر روی این گوشی بوده است. از آن‌جایی که سامسونگ در کنگره‌ی جهانی بارسلون از پرچم‌دار جدید خود، گلکسی اس 8 رونمایی نمی‌کند به نظر می‌رسد این گوشی در همین رویداد به صورت رسمی معرفی شود.