سرویس پخش موسیقی Milk Music سامسونگ تا ماه آینده به کار خود پایان می‌دهد

سامسونگ در سال 2014 سرویس پخش موسیقی Milk Music را به طور رسمی معرفی کرد و علیرغم نام عجیب این سرویس، نظرهای نسبتا مثبتی را نیز از سوی منتقدان دریافت کرد. این برنامه کار خود را تنها بر روی دستگاه‌های گلکسی شرکت سامسونگ به صورت انحصاری شروع کرد و حالا طی ماه آینده قرار است به […]

سامسونگ در سال 2014 سرویس پخش موسیقی Milk Music را به طور رسمی معرفی کرد و علیرغم نام عجیب این سرویس، نظرهای نسبتا مثبتی را نیز از سوی منتقدان دریافت کرد. این برنامه کار خود را تنها بر روی دستگاه‌های گلکسی شرکت سامسونگ به صورت انحصاری شروع کرد و حالا طی ماه آینده قرار است به کار خود پایان دهد.

ساسمونگ در آخرین تلاش‌های خود برای نجات دادن این برنامه در ماه گذشته، این سرویس را حتی برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر کرد. با این‌حال Milk Music نتوانسته به موفقیت آن‌چنانی برسد و بعد از اینکه در سال گذشته سرویس ویدئوی Milk Video این شرکت هم به کار خود پایان داد، Milk Music با کاهش شدید استفاده‌ی کاربران خود مواجه شد.

بسته امنیتی جدید برای Galaxy C7 Pro سامسونگ منتشر شد

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

سامسونگ حالا اعلام کرده که سرویس Milk Music در اوایل مهر ماه به کار خود پایان می‌دهد. آن‌ها این خبر را در وب‌سایت رسمی این سرویس منتشر کردند؛ حتی بر روی صفحه‌ی اختصاصی این برنامه در گوگل پلی نیز همین عبارت دیده می‌شود و در این صفحه سامسونگ کاربران را به سمت برنامه‌ی Slacker Radio که قبلا Milk Music را پشتیبانی می‌کرد، برده است. برنامه‌ی Slacker Radio دارای تبلیغات فراوانی بوده و برای اینکه این تبلیغات را حذف کنید و جز مشترکین ویژه‌ی این برنامه به حساب آیید، باید ماهیانه مبلغ 3.99 دلار را پرداخت کنید.