گلکسی نوت 4 سامسونگ اندروید 6 مارشمالو را دریافت کرد

به نظر می‌رسد که غول کره‌ای تبار دنیای گوشی‌های هوشمند، سامسونگ، عرضه آپدیت اندروید مارشمالو را برای گلکسی نوت 4 خود آغاز کرده است. بر اساس گزارشی که توسط سایت Napidroid منتشر شده است، ظاهراً گوشی یکی از نویسندگان این سایت در مجارستان، این آپدیت را دریافت کرده است. این مسئله کمی عجیب و غریب […]

به نظر می‌رسد که غول کره‌ای تبار دنیای گوشی‌های هوشمند، سامسونگ، عرضه آپدیت اندروید مارشمالو را برای گلکسی نوت 4 خود آغاز کرده است. بر اساس گزارشی که توسط سایت Napidroid منتشر شده است، ظاهراً گوشی یکی از نویسندگان این سایت در مجارستان، این آپدیت را دریافت کرده است.

gsmarena_001

این مسئله کمی عجیب و غریب و دور از انتظار به نظر می‌رسد؛ چراکه هنوز برخی از پرچم‌داران جدید سامسونگ نیز این آپدیت را دریافت نکرده‌اند. از سوی دیگر هم گزارش‌هایی که پیش از این منتشر شده بودند، همگی بر این موضوع تأکید داشتند که گلکسی نوت 4 در فوریه سال 2016 این آپدیت را دریافت خواهد کرد آن هم بعد از گوشی‌هایی چون گلکسی نوت 5، اس 6 اج پلاس، گلکسی اس 6 و اس 6 اج.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

gsmarena_002

گفتنی است بر اساس آنچه که از تصاویر منتشر شده از این آپدیت مشخص است و البته گفته‌های این شخص، آپدیت جدید ویژگی‌های جدیدی را هم با خود به ارمغان آورده است که مهم‌ترین آن، ویژگی Screen off memo است که کاربر را قادر می‌سازد، با درآوردن قلم S Pen بدون فوت وقت به نوت برداری خود و نوشتن بپردازد. همچنین آپدیت جدید منوی جدید Air Command را هم که در گلکسی نوت 5 و گلکسی اس 6 اج پلاس وجود دارد را به نوت 4 آورده است. از دیگر تغییرات این آپدیت جدید می‌توان به آیکون‌های تازه، رابط‌ کاربری سریع و انیمیشن‌های روانتر نیز اشاره کرد.

Galaxy Note 5 احتمالا با نمایشگر UHD و چگالی 762 پیکسل بر اینچ عرضه شود

gsmarena_003gsmarena_004

شایان ذکر است، اگر آپدیت اندروید 6 مارشمالو برای گلکسی نوت 4 پیش از سایر پرچم‌داران جدید سامسونگ در مقیاس جهانی منتشر شود، در نوع خود جالب توجه بوده و برای یافتن علت این موضوع باید به بررسی جنبه‌های مختلف این سیاست سامسونگ پرداخت.