شرکت Satechi از شارژر قدرتمند ۲۰۰ واتی با قابلیت شارژ همزمان چندین دستگاه رونمایی کرد

شارژر قدرتمند Satechi به طور همزمان می تواند ۶ دستگاه مانند لپ تاپ، تبلت و گوشی را شارژ کند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، هاب شارژر شرکت Satechi که در نمایشگاه CES امسال رونمایی شد، می تواند با سرعت بسیار بالا چند دستگاه را به طور همزمان شارژ کند. این شارژر ۲۰۰ […]

شارژر قدرتمند Satechi به طور همزمان می تواند ۶ دستگاه مانند لپ تاپ، تبلت و گوشی را شارژ کند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، هاب شارژر شرکت Satechi که در نمایشگاه CES امسال رونمایی شد، می تواند با سرعت بسیار بالا چند دستگاه را به طور همزمان شارژ کند. این شارژر ۲۰۰ واتی مجهز به ۶ پورت USB C است که امکان شارژ چند دستگاه را فراهم می کند.

این شارژر کوچک تنها ۵۰۰ گرم وزن دارد و به اندازه‌ای است که به راحتی می‌تواند درون یک کوله پشتی قرار بگیرد. این شرکت در سال گذشته نیز یک شارژر ۶ پورت معرفی کرد که توان آن ۱۶۵ وات بود. در شارژر جدید علاوه بر افزایش سرعت شارژ، دو پورت جدید USB C PD 3.1 نیز به آن اضافه شده است. همچنین قرار گیری چهار درگاه USB C PD 3.0 روی آن با پشتیبانی از فناوری QC امکان استفاده از پروتکل های شارژ دیگر را نیز فراهم می کند.

طبق گزارش این شارژر می تواند با توجه به پورت مورد استفاده خروجی برق را تغییر دهد و بدین ترتیب می توان دستگاه های مختلف را با توان های مختلف به آن متصل کرد. در صورت استفاده از هر ۶ پورت شارژر به طور همزمان، دارای ۴ خروجی ۲۰ وات، یک خروجی ۴۵ و یک خروجی ۶۵ وات خواهیم بود.