بازی‌های موبایلی سونی ماه آینده معرفی می‌شود

کمپانی سونی اوایل سال جاری از ایجاد استودیو جدیدی به نام Forward Works خبر داد. وظیفه این استودیو آوردن برخی از محبوب‌ترین بازی‌های پلی‌استیشن به سیستم عامل‌های تلفن همراه مانند ios و اندروید است. کمپانی سونی هنوز زمان معرفی اولین بازی‌های موبایلی خود را اعلام نکرده است اما بنا به گزارش تازه منتشر شده، از […]

کمپانی سونی اوایل سال جاری از ایجاد استودیو جدیدی به نام Forward Works خبر داد. وظیفه این استودیو آوردن برخی از محبوب‌ترین بازی‌های پلی‌استیشن به سیستم عامل‌های تلفن همراه مانند ios و اندروید است.

کمپانی سونی هنوز زمان معرفی اولین بازی‌های موبایلی خود را اعلام نکرده است اما بنا به گزارش تازه منتشر شده، از بازی‌های موبایلی سونی احتمالا اوایل ماه آینده رونمایی خواهد شد.

تبلیغات :

Neuralink Marketcap

“تاکاشی موشیزوکی” یکی از اهالی رسانه وال استریت ژورنال در حساب کاربری توییترش نوشته که نرم‌افزارها و کمپانی‌هایی که برای ساخت بازی‌های موبایلی جدید با شرکت سونی همکاری می‌کنند در تاریخ 7 دسامبر(17 آذر) به صورت رسمی معرفی خواهند شد. وی همچنین اشاره کرد که نخستین بازی‌ها در ابتدا به صورت داخلی در کشور ژاپن عرضه می‌شوند.

تست باتری Galaxy S6 edge : آیا سامسونگ موفق بوده است؟

کمپانی سونی هنوز این اتفاق را بطور رسمی اعلام نکرده است اما از آنجا که دو هفته تا تاریخ مقرر باقی است، این امکان وجود دارد که معرفی رسمی در آینده‌ای نزدیک اتفاق بیفتد.

ممکن است کمپانی سونی از جزئیات همه این بازی‌ها در 7 دسامبر امسال رونمایی کند اما عرضه آنها در این تاریخ نخواهد بود.

جزئیات بیشتری از اولین بازی‌های موبایلی سونی در حال حاضر در دسترس نیست. طبیعتا این بازی‌ها علاقمندان زیادی دارند و طرفداران این کمپانی بی‌صبرانه منتظر این بازی‌های موبایلی هستند.